Jak zjistím, že jsem těhotná?

tereza1234566
13. zář 2016

Ahojky holky, po ukonceni menstruace uz asi desatym dnem do dneska mame s pritelem sex. Kazdy den se do me delal nekolikrat. Snazime se o miminko. Uz v prvnich dnech me boli casto v podbrisku a v brise, cejtim se unavena, obcas me boli i prsa. Nevolnosti zatim zadne. Co myslite,mohla bych byt v tom? 🙂

handous
13. zář 2016

Co zkusit těhotenský test??😁

itworks
13. zář 2016

@tereza1234566 opět dokola omylane téma, ať se ti zpozdí MS, udělej si test.

prostejina
13. zář 2016

Tipy na MK jsou duveryhodnejsi, než tehotensky test ? 😉

itworks
13. zář 2016

@handous to mě fakt baví toto 😂

tereza1234566
autor
13. zář 2016

Cetla jsem ze tehotensky test je zbytecny delat. Az kdyz se zpozdi MS tak to ma smysl.

g_m
13. zář 2016

@tereza1234566 Jo, takze otazka znela, co si myslime. Ja si treba myslim, ze z toho muze byt male kotatko! Nebo pejsek! Anebo patercata, kdyz se do tebe udelal nekolikrat...

evulina77
13. zář 2016

@tereza1234566 takže testy jsou v této době ještě brzo dělat, ale na otázku jestli jsi těhotná je právě času akorát. Nechápu. Jinak gratuluji k tomu sexu a taky k tomu, že se do tebe přátel udělal, to se nám ostatním nestalo vůbec nikdy... 😀 😀 😀
No ono otěhotnět jaksi jinak ani nejde, ne?

magdalenax
13. zář 2016

No, a po přečtení toho, co zde bylo napsáno jsem v tom taky 😀

andryyysssek
13. zář 2016

No tak holky,nerýpejte 😀 ale souhlasím,jak to my tady můžeme vědět,když je i na test ještě brzo?🙂

mika251
13. zář 2016

pokial od poslednej menštruácie ubehlo 10 dní tak si veľmi pravdepodobne ešte ani nemala ovuláciu - tá býva štandartne tak 12-14 deň od poslednej MS. Na akékoľvek príznaky tehotenstva je ešte veľmi skoro - pokiaľ sa pár vedome snaží počať, tak si žena dokáže vsugerovať úplne všetko, i regulérnu nevoľnosť.
Až bude meškať MS, urob si test 🙂

magdalenax
13. zář 2016

@mika251 Tak to také nemusí být pravda, my jsme synátora vykouzlili 30 . 4. - 1. 5. a to jsem 28 domenstruovala

mika251
13. zář 2016

@magdalenax písala som "veľmi pravdepodobne".
Len som chcela poukázať na to, že cítiť príznaky 10 dní od poslednej MS je fakt skoro a že je otázkou, či už vôbec prebehla ovulácia.
Otehotnieť takto skoro po skončení MS je dosť nepravdepodobné - i keď ako správne poukazuješ - nie nemožné.

magdalenax
13. zář 2016

@mika251 Přesně tak

upuska
13. zář 2016

Se nedivim, ze tě pak všechno bolí 😀

werumka
13. zář 2016

@tereza1234566 V jiné diskuzi jsi psala, že tohle je Tvůj první cyklus bez HA. Pocitej s tím, že ten první cyklus se můžeš cítit divně, můžeš mít různé bolesti. Navíc je naprosto k ničemu spoléhat první cyklus na výpočet ovulace podle kalkulačky. Můžeš mít totiž ovulaci klidně 20., ale i 30. den cyklu. Pokud chceš tedy otěhotnět, tak přestaň počítat dny, kdy zkusit tehotensky test, ale spíš se soustred na sledování ovulace, která po vysazení HA může přijít fakt různě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru