Já už nevím...Vidíte tam rysku?

lujhu
25. čer 2024

Minulý měsíc skoro stejný a teď zase , z ranní moči mám sice dostat 4/7 ale to není jistý stim moc nepočítám, vidíte tam opět rysku ? Pokud to je ryska proc je tak viditelná,? Nebo to dělá fakt jen tenhle test?

te_reza
25. čer 2024

Já tam nevidím vůbec nic

lauriak
25. čer 2024

Taky nic nevidim. Tento test se tu objevuje casto s "falesnou carkou". Ale spis to bude prosvitajici ryska.

lujhu
autor
25. čer 2024

@lauriak už ho nebudu kupovat teda ,

lencaa11
25. čer 2024

@lujhu vůbec nic tam není

lujhu
autor
25. čer 2024

@lencaa11 ono to je focené z dálky takhle to je z blízká

lencaa11
25. čer 2024

@lujhu pořád je to negativní test

baru7889
25. čer 2024

I já měla na pepinu takovouhle rysku😏

lujhu
autor
25. čer 2024

@baru7889 mě to strašně mate, protože na živo to je jako slabá čárka a když to člověk vyfotí tak to vypadá taky jinak

baru7889
25. čer 2024

@lujhu v tom případě vydrž a uvidíš, popřípadě zkus jinou značku 🍀

veronicka89
25. čer 2024

@lujhu a k cemu takhle testujes a hledas rysky...proste pockej do datumu ms a testuj...

irmamala
25. čer 2024

Ja tohle nikdy nepochopim. Vzdyt tehotenstvi neni vec, kterou lze propasnout, kdyz se otestujete v den, kdy mate.

j.a.n.i
25. čer 2024

@irmamala Nebo ještě lépe, když bude 2-3 zpoždění.

veronicka89
25. čer 2024

@irmamala jsko ze je nekde smutny nateseny vzruseny jestöi neni tehu chapu...ale proste cekam na ms 😀 ...maximalne den predem 🤪

irmamala
25. čer 2024

@veronicka89 ale jooo, dobre, ze si nekdo udela ze zvedavosti test driv, proc ne. Ale ze si to pak 20x foti pod ruznym svetlem, filtrem a zaklada kvuli tomu diskuzi, kdyz staci pockat par dnu a vyjevi se sladka pravda na 100%, to me vzdycky dojme😀

lujhu
autor
25. čer 2024

@irmamala Máte pravdu, zkoušela jsem to dříve protože u druhého tehu jsem taky testovala týden před ms a vyšla my už krásná slabší čárka, ale vždycky to tak nemusí bejt záleží na ovulaci, a tu právě nevím kdy byla ,😑

rosalindamelinda
26. čer 2024

Bože, Bože, minulý měsíc negativní, teď negativní a ona bude stejně psát, že je tam viditelná ryska, achjooo děcká 😒😠😵
Přečti si jiné diskuze ohledně toho, co je to ryska 🙏 Ryska tam být klidně může, ale pokud je prázdná, čili není naplněná žádnou barvou, tak je to negativní TT 🙏

mourovatakocka
26. čer 2024

@lujhu Myslím, že existují i ovulační testy, aby člověk věděl, kdy přijde, pokud si není jistý. Těhu testy fakt nejlepší až po zpoždění, není kam spěchat.

oveckaluky
26. čer 2024

Když to máš dostat 4. 7., proč testuješ týden dopředu? To je extrémně brzy, tam nemůže nic být, ani kdyby se těhotenství podařilo...

journals
26. čer 2024

@irmamala no, pak to má přeci ještě pokračování.
Po týdnu dostane MS v termínu, ale ona přeci byla těhotná, takže to znamená že potratila, takže vlastně přišla o miminko, andílka. Nechci být necitlivá, ale tohle zase dojímá mě 🤷🏻‍♀️😬

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru