Holky, co myslíte?

ruze32
21. únor 2022

Holky mam 7 den zpozdeni a porad mam na mamatestu tyto duchy. Nezlobila bych se kdybych byla tehotna, ale bojim se zklamani.. jiny test mi vysel negativni. 😇🥰❤️

teress1215
21. únor 2022

@ruze32 nepíše jak jsou testy za sebou, ale takhle nějak sem měla biochemické, na testu sem měla čárky, clearblue vyšel +1-2 a pak čárka zmizela a já po zpoždění dostala ms a s ní vše odešlo

nat
21. únor 2022

pokud jdou za sebou, jak jsou nafocene zrejme je to biochemicke...

ruze32
autor
21. únor 2022

@nat nene nejsou😊 ta nejsilnejsi je ze vcerejska

katherine177
21. únor 2022

@ruze32 měla jsem stejně, bylo to biochemické těhotenství

jjasmina
21. únor 2022

Mě to bohužel na 7 dní zpoždění také nepřijde dobré :(

dasipe
21. únor 2022

Pokud ten nejsilnější je poslední, já bych tipla, že je to tam 🍀❤️

l01991
21. únor 2022

Pokud je ta nejsilnějši ze včera tak snad,jinak jak pišou holky biochemicke, měla jsem 2x😖

xxkatka90
21. únor 2022

@teress1215
Dobrý den. Mužů se prosím zeptat.. asi máte tu stejnou zkušenost.. jeden den krásná čárka a pak úplně slably.. hned potom ms odejde vše s ms? I bez kusu, sraženin?

l01991
21. únor 2022

@xxkatka90 snad nevadi že odpovidam ja,ano zatim je to jen par drobnych buněk... kusy atd jsou u staršich těhotenstvi also 6tt+ ,tohle se bere jako "zpožděni ms".Měla jsem 2x...

katherine177
21. únor 2022

@xxkatka90 měla jsem asi 3x

ruze32
autor
21. únor 2022

@dasipe jee dekuji za motivaci😀❤️ Divny holky je ze mi ta carka vzdy vyskoci jen rano a odpoledne a vecer bilo.. ja myslela ze uz by mohlo neco byt videt ne?

teress1215
21. únor 2022

@xxkatka90 ano, potratila sem v práci, bylo to jako klasická ms jen bolestivejsi a jinak, testuj z ranní moči, je víc koncentrovaná 😊 pokud je poslední fotka testu poslední test tak tam je čárka pěkná jen mi test prijde trochu víc ponořený a tudíž rozpity

vh1610
21. únor 2022

@ruze32 tusis, kdy si mela ovulaci? Zkusila bych uz ten digitalni, tam by ti uz muselo skocit ten 1-2 tydny minimalne...

lilian2111
21. únor 2022

Tohle je vadný test. Takhle jak je na té fotce nejede normálně, když se správně namočí. Proto máš jiné značky negativní. Tenhle test se nesmí namočit nad rysku a nebo přímo u ní, pak udělá celkem slušnou falešnou čáru….

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru