Hloupý dotaz. Můžu být těhotná?

tynuskap
29. bře 2024

Ahoj , je to hodně blbe když se tak zeptám , ale při poslední Ms jsme s přítelem měli sex poslední den ms (myslela jsem si že už mi skončila ale odpoledne mi ještě přišla a pak zas odešla a už nepřišla 😂) každopádně moje otázka zní . Je tu nějaká možnost že můžu být těhotná ? Včera jsem to měla dostat a doteď nic ( vím že se může Ms zpozdit i o delší dobu a nemusí to nic znamenat ) ale stejně stalo se už někomu že to měl podobné a těhotný byl ? 🙂 (Necítím žádné příznaky že by mi má měla přijít jen lehké píchání v podbřišku 🙂 )

izz76
29. bře 2024

Udelej si test a budeš mít jasno. Možné je cokoliv..

martinka_33
29. bře 2024

Na 95% tehotná nejsi 😉 Pro jistotu můžeš udělat test, mají v každé drogerce, stojí pár desítek korun, do stovky určitě.

Rada mimo téma: dyslektikům hodně pomáhají automatické opravy, pak nepíšou hrubky a ostatní si o nich pak nemyslí, že jsou trotlové, co vyšli pět tříd základky.

tynuskap
autor
30. bře 2024

@martinka_33 z čeho soudíte ,že jsem dyslektik ? 🤔

lencaa11
30. bře 2024

@tynuskap udělala bych test možné je vše tělo ženy umí někdy překvapit

martinka_33
30. bře 2024

@tynuskap píse se hloupÝ dotaz, podle vzoru mladÝ, ale právě dyslektici tohle nerozliší i kdyby se snažili sebevíc.

hanka_12345
30. bře 2024

@martinka_33 to hned neznamená že je někdo dyslektik. Kopa méně chytrých lidí to taky tak píše a nejsou dyslektici

jaja01k
30. bře 2024

Udělej si těhotenský test. Možnost těhotenství tu je, i když ne moc velká. Já mívám nechráněný sex první den po skončení ms a za devět let jsem z toho nikdy neotěhotněla.

alexandria80
30. bře 2024

@martinka_33 neni slušné,někoho buzerovat,že napsal chybu ve slově.Kam to vedeme🤷🏻‍♀️🤮

martinka_33
30. bře 2024

@hanka_12345 tem by ta umela inteligence taky pomohla 👍 Chápu, ze nekdo je technicky zamereny, umi treba opravit vsechno co se rozbije ale zalezitosti okolo pismenek se ho netykají.

alexandria80
30. bře 2024

@tynuskap nic si z toho nedělej,že si napsala chybu ve slově😊.Někteří dělají ze sebe chytráky🤷🏻‍♀️🥲.Ale je smutné,druhé poučovat🥲

mabs
30. bře 2024

@tynuskap třeba z toho, že píšeš jak hotentot. Možná bys měla míň souložit a víc se zaměřit na svůj mateřský jazyk, protože udělat takovou hrubku, je neskutečná ostuda.
A ne, těhotná opravdu nebudeš.

tynuskap
autor
30. bře 2024

@martinka_33 kvůli jedné chybě jsem hned dyslektik , super 😂 ale díky za super radu ❤️

tynuskap
autor
30. bře 2024

@mabs tady je opravdu dobrá komunita urážet umí každej . 😂 Tak to bych právě měla začít ještě více souložit . 🫡 Na urážky si najděte někoho kdo o to stojí 🙂 Díky 🥰

tynuskap
autor
30. bře 2024

@alexandria80 opravdu si z toho nic nedělám . Aspoň vidím co lidi opravdu řeší 🙂

martinka_33
30. bře 2024

@tynuskap no tak nejsi no... 😉

tynuskap
autor
30. bře 2024

@martinka_33 klidně podle vás budu . Nevadí mi co si myslíte . 🫡 Já chtěla slyšet nějaký názor , a vy taky nějaký máte tak slušně děkuji a jdu dál 🙂 mějte hezký den 😉

kackabis
30. bře 2024

@tynuskap já otěhotněla poslední den ms 🙂

martinka_33
30. bře 2024

@alexandria80 no já vim, ze vsichni nemužou umět všechno. Ale nezvládat základní vzdělání, k čemu teda děti chodí do školy, když se tam nenauci ani skloňovat přídavná jména 🤔 Skoda platit učitele... Ale právě dyslektici se to můžou učit jak chtěj a nejde to.

tynuskap
autor
30. bře 2024

@martinka_33 Soudit podle jednoho slova a tvrdit o někom, že kvůli tomu je hned dyslektik je dost špatný . Taky bych o vás mohla tvrdit spousty věcí jen podle toho co píšete, ale nemám to za potřebí . Já jsem si sem přišla pro názor . Ten jsem od vás dostala a těší mě že jsem hned dostala i nálepku dyslektik . Jelikož podle jednoho jediného slova se to hned pozná 👍😊 . Nebudu se tu tím ,už zaobírat . Mějte krásné Velikonoce ❤️

martinka_33
30. bře 2024

@tynuskap Víš, ze neumis neco co ses mela naucit na prvnim stupni základní skoly, by bylo pro tebe lepsi tvrdit ze dyslektik jsi, ale z toho co.pises... Myslim ze nejsi 😉

eviicka
30. bře 2024

@tynuskap být dislektik není přece nic špatného nebo urážka,
@martinka_33 to napsala slušně a v dobrém, ta hrubka v nadpisu opravdu může snižovat úroveň dotazu. I když zrovna automatické opravy by si s ní stejně nejspíš neporadily.

K dotazu, pravděpodobnost je minimální, a roste s délkou cyklu. Pokud je máš krátké (treba jen 24 dní), je těhotenství spíše možné než pokud je máš delší.

tynuskap
autor
30. bře 2024

@eviicka neberu to jako urážku 😉
Mám krátký cyklus , ale na rady slečen si pro jistotu udělám test . I vám děkuji za váš názor 🙂

martinka_33
30. bře 2024

@tynuskap chyby delame vsichni, kolikrát se spletu, v poctech v práci, příspěvky plný preklepů a sem tam i hrubka. Ale nedivim se kdyz mi pak nekdo rekne ze neumim pocitat, rikam ze jsem pri počtech ve škole asi chyběla 😅 Ale neurazim se, přiznám chybu, i to ze je ostuda blbe sečist dve cisla (a to se mi opracdu nekdy stane). Je dost vypovidajici o cloveku jak se k chybam postavi 🤔

martinka_33
30. bře 2024

@eviicka to nevim, nepoužívám to, ale pravda je, že muj ex od té doby, co zprávy diktuje a přepisuje je automat, hrubky nepíše 👍

mydlova
30. bře 2024

@tynuskap uplně v pohode muzes byt tehotna. Ovolace byva vetsinou 11-15 den. Spermie vydrzi az sedm dnu. A ty jsi mela sex 7. Dc? 😜 Ale taky ja jsem se snazila dohromady 4 roky 😀

elis1987
30. bře 2024

@tynuskap vůbec nic si z toho nedělejte vypusťte to z hlavy.... Nechápu že z jedné hrubky někdo dokáže dělat takový divadlo k dyslexií se vyjadřovat nebudu. Pravděpodobnost že jste těhotná je celkem nízká pokud jste neměla nechráněný sex ještě i během měsíce. Každopádně jak píšou ostatní kupte si test a uvidíte. Po vynechané ms by měl už z jistotou ukázat. Krásné Velikonoce

tynuskap
autor
30. bře 2024

@elis1987 Vám také krásné Velikonoce ❤️

tynuskap
autor
30. bře 2024

@mydlova my se nesnažíme , když to řeknu hnusně tak to byla taková pooslavová akce 😂... Máme doma 2,5 letého syna takže bych řekla, že na další je čas . Jen sem chtěla znát názor . Ale jak si člověk může všimnout spíš se tu člověk dočká urážek a kontrol pravopisu 😄 a jinak děkuji za váš názor a přeji krásné Velikonoce ❤️

tynuskap
autor
30. bře 2024

@martinka_33 jak už jsem napsala , myslete si si že jsem dyslektik . Neurazí mě to . 😊 Kdyby mě měla každá taková kravina urážet tak bych nemohla chodit mezi lidi a že pracuji mezi lidmi 🙂

exbordelar
30. bře 2024

Z me zkusenosti to mozne je 😄 Ovulaci mivam klidne i 8. den cyklu. A spermie zijou v prumeru 4 dny, i vic. Takze co by ne 😀 Mame kdyztak gratulovat? 😃
Udelej si test a pak napis, jak to dopadlo, jsem zvedava.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru