HCG neroste, jak by mělo

lucie0205
23. led 2018

Ahojte holky. Jdu z druhým dotazem. K dnešnímu dni 6 dni zpoždění. MS 21.12.2017 Ovu ... 3.1.2018 Ve středu 17.1.2018 Hcg v krvi 16 IU/l. Dnes 23.1.2018 Hcg v krvi 31,9 IU/l. Digitální test vyšel na 3+. Papírové mi nesilí. Kontrola 1.2.2018 Prosím je nějaká šance, že to ještě dopadne dobře? Hcg neroste jak by mělo a sem z toho na nervy. Děkuji za jakékoliv odpovědi.

bera28
23. led 2018

Moc bych tomu nevěřila, je to málo.

cinam
23. led 2018

To je opravdu málo. Ale divím se že digitální ukázal 3+ při takto nízké hodnotě? Mě neukázal ten parchant 3+ ani 4 týdny po ovulaci, ale na papírových byly dálnice. To je nějaké divné.

priefi
23. led 2018

To je sice malo, ale treba ovu byla pozdeji a jeste se Ti hcg zvysi. Uvidis, co Ti rekne dr. Hodne stesti 😉

vendelinka08
23. led 2018

To je opravdu hodne nizka hodnota...divim se..ze te pozvali na kontrolu az 1.2. Rekli to k tem hodnotam neco? Jako ze je to v poradku nebo ne?

renuliena
23. led 2018

@lucie0205 no je to opravdu malo, i kdyby to bylo proto že ta ovulace byla dele, tak 17 hcg 16 a za šest dni, což je u tebe 23 by ta hodnota mela byt opravdu vetsi, ale uvidis co ti reknou , nechci tě moc strasit 🙄

lucie0205
autor
23. led 2018

@vendelinka08 moje doktor mi řekl k hodnotě 16 ze je to začátek a ze to tak proste je ... kontrola 1.2. Nic víc. Šla jsem jako samoplatce dneska a výsledek 31,9 ... našla jsem jiného doktora tak v pátek jdu k němu uvidíme. Ale mám na to nervy a je mi z toho smutno.

lucie0205
autor
23. led 2018

@cinam když sem se bavila na odberech tak mi sestřička řekla ze digitální ukazuje od hodnoty 25 Hcg

cinam
23. led 2018

@lucie0205 ano ten test má citlivost 25. Ale při hodnotě 32 by ukazoval 1-2 si myslím. 3+ ukazuje až když je hcg kolem 2000 cca, proto mi to přijde divné. Ještě si říkám jestli se nemohli splést v té laborce, taky jsou to jen lidi 🙂

lucie0205
autor
23. led 2018

@cinam Já už fakt nevím 😕 mám z toho jen nervy ... a toto mě vůbec nenapadlo ze by se mohli splést. Můj muž říká ať jdu zítra rano znova než čekat do pátku na nové doktora

vendelinka08
23. led 2018

@lucie0205 tak to jo..to verim..ze mas nervy z toho cekani. Ale pokud vis kdy byla ovulka. Vim ze kdyz jsem sla poprve k Dr. Asi 14 DPO tak jsem mela hodnotu pres 100. Ale uvidis...bohuzel ty zacatky jsou o nervy...a nejen zacatky. Ja jsem byla tak brzy kvuli tomu ze jsem mela jine zdrav potize...tak aby bylo vse v cajku..a stejne pak tehu v 9tt nedopadlo. Nikdo nic nezaruci..

zutinka
23. led 2018

@lucie0205 každopádně bych v pátek k dr zašla. A pro jistotu jít zítra.Tím nic nezkazí si myslím!

cinam
23. led 2018

@lucie0205 to ti věřím, tak klidně zajdi znova a nebo klidně i k doktoru na ultrazvuk. Tři týdny po ovu už by tam něco viděl. Hlavně ať máš už klid, ten stres miminku neprospívá, vím o čem mluvím bohužel :/

priefi
23. led 2018

@lucie0205 Ja mela o tyden pozdeji jen 100 a pak dalsi tyden prisla ms, ktera s sebou vse strhla a bylo po... Ale v Tvem pripade je jeste brzy. Pockala bych, co ma byt, to bude. Jak rikala Tva dr., je to zacatek, hodnoty jeste muzou stoupat, navic behem dne hcg neustale kolisa. Ono je mozne, ze to mrne se jeste poradne nezahnizdilo. Az se zahnizdi, hodnoty pujdou nahoru. Tim, ze budes neustale chodit na odbery niceho nedosahnes, jen se zbytecne stresujes. Je dobre, ze hcg se zvysuje, kdyby se snizovalo, bylo by to spatne. Ja byt Tebou, pockala bych do 1.2., opet vemou krev a treba na utz uz pujde videt vacek, kdyby nesel videt, nevadi, je jeste brzy. Chapu, ze mimi hrozne chces, ale nejvic Ti prospeje, ze budes klidna. Ty stresy Ti nedelaji dobre. Pokud neco neni ok, tak to ted stejne neovlivnis.

moxha
23. led 2018

Měla jsem to samé.Hcg nerostlo a pak jsem potratila.Toto není prosperující těhotenství a smiř se s tím,že to nevyšlo.Bohužel...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru