Dušík. Co myslíte?

safulik
25. pro 2023

Ahoj holky, přidávám svůj tt. Jsem nyní 10DPO. Teď 2 dny špiním nahnědle. Citlivé bradavky, bolest hlavy a náladovost jako 🐮😃 až se divím že má na mě muj mužskej nervy 🤣 zkoušela jsem ráno test a tedy dušíka vidím.. co myslíte?
Nevíte co to špinění?

palja
25. pro 2023

@safulik nic nevidím. Ale fotka může zkreslovat 🙂

jaja01k
25. pro 2023

@safulik Negativní.

lencaa11
25. pro 2023

@safulik negativní příznaky spíš na PMS ...

misha31
25. pro 2023

Nic nevidim, ja tedy 10dpo uz mela krasnou carku. Spis bych to videla na brzky prichod menstruace. Ale zkus jeste za 2 dny test.

safulik
autor
25. pro 2023

@palja dívám se na fotku, a opravdu tady není nic vidět, ale na fotce v mobilu vidím. Asi to zkreslilo. Viděl ho právě i přítel.. tak uvidíme za 2 dny co z toho vyleze ☺️

safulik
autor
25. pro 2023

@misha31 zkusím zkusím.. fotka v mobilu ho ukazuje, ale jak jsem to nahrála sem tak se to rozlišení asi trochu pokazilo, a už to není viditelný 😐 viděl ho teda i přítel.. ale zkusím za 2 dny to bude lepší ☺️

palja
25. pro 2023

@safulik já to vím z vlastní zkušenosti, dušík byl a na fotce nic. Ale já jsem nikdy 10dpo na testu nic neměla. Až tak 15dpo náznak druhé čárky a mám z toho tady 2 dcery.
Takže testujte dále, nejlépe je vidět rozdíl o den jestli čárka sílí.
Držím palce ❤️

safulik
autor
25. pro 2023

@palja děkuju moc zkusím zase ve středu ❤️

safulik
autor
26. pro 2023

@palja tak samozřejmě jsem nevydržela 🤦🏼‍♀️😃 dnešní takhle... Doufám že to internet zase neupraví 😃

hanaalb
26. pro 2023

@safulik tohle uz je krasny.

safulik
autor
26. pro 2023

@hanaalb snad se udrží a bude sílit 🙏 pořád se mi nelíbí to špinění. Ale pročetla jsem internet a některé to mají klidně i 3 měsíce 🤷🏼‍♀️ paní doktorka je tam až po novém roce, takže stejně musím počkat ☺️

palja
26. pro 2023

@safulik tak to už je krásná čárka, krásný dárek pod stromeček. Držím palce ať je všechno v pořádku ❤️💖🍀🎄

safulik
autor
26. pro 2023

@palja děkuju moc ❤️ to ano, pod stromeček jak dělané ☺️ děkuju, snad bude sílit i nadále 🙏 a nevíte zda je to nějaký problém to špinění?

palja
26. pro 2023

@safulik špinění by problém být nemělo, testy vám krásně sílí. Sestra to měla na začátku těhotenství a měla zakázaný sex a zvedání těžkých věcí. Dr jí doporučila ascorutin. Těhotenství pak bylo v pořádku až do konce.
Ale píšu jen zkušenost z rodiny. Takhle po internetu vám to nikdo neřekne. Musíte počkat až na kontrolu u dr.

safulik
autor
26. pro 2023

@palja děkuji moc 🙏

hanaalb
26. pro 2023

@safulik a spinis furt? Nebo po naky aktivite? Je to hnede nebo cerstva krev? Muze to byt cokoliv. Me ze zacatku cca 4 mesicr vzdy kolem ms jak ksyz to mam dostat. A i jsem zaspinila cca 2 dny, ale tak 3x na papire pri utreni .

safulik
autor
26. pro 2023

@hanaalb nene po aktivitě to není, a špiním vždy když jdu na záchod tak po utření jinak na spodním prádle nic nemám. Čistá krev to není, pouze takové nahnědlé špinení někdy trochu s výtokem. Teď bych klasicky měla zřejmě měsíčky. Mám cyklus takový trochu nepravidelný od 30 - 33 dnů, a teď mi vychází jakoby 36 den cyklu. Jestli si třeba pamatuje tělo, že teď má být ale menstruace, tak to zkouší? 🤔 Přirovnala bych to ke špinění po měsíčkách

hanaalb
26. pro 2023

@safulik zkus test jeste zitra,pozitri. Muze to byt biochemicke. Ale pokud se spineni nerozjede, nebo budes bez bolesti tak bych vyckala. Pokud by se pridali bolesti jela bych na pohotovost. Byla jsem tam 3x

volnapet
27. pro 2023

@safulik kup si v lekarne Ascorutin a ber ho 1-1-1 🙂

safulik
autor
27. pro 2023

@volnapet a nemůže se nic stát? 🙂

hanaalb
28. pro 2023

@safulik nemuze. I dr by ti ho dal. Brala jsem 3x2 plus jsem zavadela gynprodyl 2x denne

volnapet
28. pro 2023

@safulik jakoze by ascorutin uskodil? Ne. Se synem jsem v 5tt zacala krvacet jasnou krvi. Jela jsem na pohotovost, tam ze odchazi hematom a dostala jsem prave ten ascorutin na zastavu krvaceni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru