Duch. Vidím dobře?

junykessy
16. čer 2022

Ahojky, mam teprve den spozdeni coz nic zrejme neznamena. Ale posledni dobou me dost trapi bily vytok a dnes jsem si kupovala novou podprsenku a obvyklá velikost je mi mala. Nic me neboli, obcas podbrisek ani prsa nic. Jen mam nafoukle bricho. Tak jsem si delala mamatest ted vecer a pripada mi ze vidim ducha...?

anet1210
16. čer 2022

zkusila bych udelat test z ranní moci, ale duch tam je, takze nejspise ano. gratuluji! 🙂

junykessy
autor
16. čer 2022

@anet1210 ted jsem se rozbrecela... Paneboze kezby.. V červenci to bude rok co jsem prisla diky zanedbanemu zanetu o mimi v 17tt... Duphaston ani clostilbegyt, co mi v CAR dali nepomohlo. Tak jsem to vysadila.. Ale je mozne ze tuleni bylo 4dny pred ovu?

klokanka31
16. čer 2022

@junykessy Je tam a krásně viditelný 🍀

anet1210
16. čer 2022

to je mi lito, preju vam moc aby vam to konecne vyslo! Mozne je vse! 🙂 jak jsem psala zkusila bych test z ranni moci ten je presnejsi <3

junykessy
autor
16. čer 2022

@anet1210 dekuji moc, ja snad ani nedospim🙈🙈🙈

junykessy
autor
16. čer 2022

@klokanka31 dekujiiiii, kezby kezby a budu ta nejšťastnější holka pod vsim 😂😂😂❤️

ivetkafek18
16. čer 2022

Test je pozitvni, skus jeste rano. Moc gratuluji 🙂

junykessy
autor
16. čer 2022

@ivetkafek18 dekuji, dekuji dekujiiiii. Omlouvam se, ale vim ze je jeste moc moc brzo ale uz ted su stastna

livianapuntik
16. čer 2022

@junykessy moooc mooc držím palce ať Vám to vyjde,čárka sílí a je vše v pořádku👍

junykessy
autor
16. čer 2022

@livianapuntik dekujiii, ja se rana ani nedockam

lencaa11
17. čer 2022

@junykessy je to krásný vypadá to že to vyšlo ještě bych udělala test ráno a mozne to je před ovulaci spermie počkají chvili 😉💜

pajasala
17. čer 2022

Pozitivní

ivetkafek18
17. čer 2022

@junykessy verim ti ze se tesis. Zaslouzis si to 🙂 moc drzim palce aby bylo vse v poradku 🙂

tasimia
17. čer 2022

@junykessy vidíš dobře, je tam🤞🏻❤️ držím.

junykessy
autor
17. čer 2022

@ivetkafek18 tak jsem delala test ted rano a mene viditelný duch nez vcera vecer😔 takze plany poplach

junykessy
autor
17. čer 2022

@lencaa11 dekuji, test jsem delala rano a je na nem mini duch, takze asi plany poplach😔😔

lencaa11
17. čer 2022

@junykessy ještě bych to úplně neviděla blbě

junykessy
autor
17. čer 2022

@lencaa11 myslis, ze naděje je? Pac to nechapu, vecer krasny duch i dnes rano jsem se na nej jeste divala a rano nic. Je mozne ze jsem se v noci napila a po probuzeni taky. Ale na to by to nemělo mit zadny vliv ne

tasimia
17. čer 2022

@junykessy hod nam sem fotoo ;)

junykessy
autor
17. čer 2022

@tasimia ja uz jsem v praci😔ale to by ani nevyfotilo, opravdu mini duch. Vecer krasny a rano skoro nic, nechapu to

gbp
17. čer 2022

@junykessy vim, ze je to tezke vydrzet, ale udelala bych test az za 2 dny. kazde 2-3 dny se zvysi hladina hcg.

lencaa11
17. čer 2022

@junykessy foto ?? Víc ředěná moc vliv může mít i test některý má jiný procento barviva

tasimia
17. čer 2022

@junykessy a testovala si stejným testem?

junykessy
autor
17. čer 2022

@tasimia ano

junykessy
autor
17. čer 2022

@lencaa11 to by neslo ani vyfotit. Fakt tam skoro nic nebylo... Zkusim testovat bud zitra nebo to nechám na nedeli. Achjo

junykessy
autor
17. čer 2022

@gbp dobre zkusim to... Mela jsem mini radost, ze to konečně vyslo a po ranu zklamani😔

lidija1234
17. čer 2022

@junykessy já bych neztrácela naději,udělej test zas za dva dny a uvidíš 😊🍀já jsem ze začátku neměla vůbec žádné příznaky a těhotná jsem byla ale testovala jsem až týden po zpoždění ms. Držím palečky 🍀🙏

junykessy
autor
17. čer 2022

@lidija1234 ja mam dnes druhy den meskani. Vim ze to nic neni, ale zkusila jsem to... Verila jsem, ze tam nic nebude. A kdyz vecer na me koukl duch, rilam si jupi a rano prd.. Ale zkusim to v nedeli a pokud nic, tak aspon byla chvili radost

elfka21
17. čer 2022

@junykessy já bych hodila flintu do žita až by přišla ms. Můj případ to není, ale četla jsem tady o holkách, co neměly // ani týden po zpoždění a těhotné byly. 😉

karlam
17. čer 2022

@junykessy přeji aby to bylo ONO a potom klidné a pohodové těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru