Duch nebo jsem těhotná?

8. črc 2021

Chtěla bych se zeptat na váš názor, MS jsem měla dostat 2 dny zpátky a nepřišla zkusila jsem testnout a vyskočila na mě světlá druhá čárka. Myslíte že je to duch nebo jsem opravdu těhotná. Jinak je mi poslední 3 dny špatně od žaludku a týden mě děsně bolí prsa.

pajasala
8. črc 2021

Myslím že je to na dobré cestě

gruyerre
8. črc 2021

Myslím, že je to duch a tedy že jsi těhotná, držím palce, ať to vyjde

andycr
8. črc 2021

Pěkná slabá čárka, zkus za dva dny znovu stejným testem, ať je vidět rozdíl. 🍀🍀🍀

autor
9. črc 2021

Tyto testy jsem dělala dnes ráno, horní je od stejné značky jako ten první 👆 a spodní Pepino 😁 myslím že se zadařilo jelikož ty nevolnosti si ani jinak vysvětlit nedokážu😁

autor
10. črc 2021

🥰🥰🥰

maxulekapcule
10. črc 2021

Super, gratulace 😉

autor
10. črc 2021

@maxulekapcule Děkuji, jsem strašně šťastná 🤩🥰😍, jen si to ještě nějak neuvědomuji😅 až na ty nevolnosti, hlad po ránu a bolest prsou😅

maxulekapcule
10. črc 2021

To já si tak ještě moc neuvědomuju a to už jsem v půlce 🤣 ale u prvního jsem to měla stejně

autor
10. črc 2021

Tak to jsem ráda že nejsem sama😅

sylvka
10. črc 2021

Gratuluji🤩jsem ve 20 týdnů a taky si to pořád neuvědomují 😁

sylvka
10. črc 2021

A prsa mě taky děsně bolela opravdu celý první trimestr 😃

autor
10. črc 2021

@sylvka tak to doufám že mě to přejde dřív protože je to peklo😅

nazka
10. črc 2021

Gratuluji 🍀

sylvka
10. črc 2021

Mě to přešlo asi v 16 TT,do ty doby to byl děs.ale už je to pryč.

autor
10. črc 2021

@nazka děkuji 🥰

autor
10. črc 2021

@sylvka tak snad budu mít štěstí a přestane to dříve 😬😅

autor
10. črc 2021

Mám na vás ještě dotaz bolelo vás některou břicho? Mě teda teď bolí jako při menstruaci.😢

nazka
10. črc 2021

Jojo, skoro celé těhotenství

rozitta
10. črc 2021

Jojo, je to normální a je to dobře! Zvětšuje se děloha 🙂

autor
11. črc 2021

Děkuji za uklidnění 😍

autor
12. črc 2021

Ženy potřebuji poradit, včera večer jsme s přítelem souložili a potom jsem měla narůžovělý výtok. Dnes odpoledne jsem byla na záchodě a najednou jsem měla na intimce špiňení. Myslíte že to bylo ještě z toho včerejška nebo to mám nějak řešit. Našla jsem si že to může být překrvenou sliznicí a čípkem. Přes den jsem intimku měla jinak naprosto čistou a teď odpoledne tohle. Jen bych chtěla vědět jestli jste se s tím některá také setkala a jak jste to řešila. Jinak na gynekologii jsem objednaná na 20.7. dříve neměla čas.

petradt1986
15. črc 2021

Setkala po tydnu spineniho se to rozjelo v opozdenou o tyden MS. Tak ze biochemicke

autor
16. črc 2021

@petradt1986 Už to mám teď taky za sebou takže se budeme muset snažit dál. Snad to už teď vyjde.😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru