Duch na testu? Nebo jen mé zbožné přání?

deneris_targerien
24. lis 2015

AHoj holky,

prosim Vas, MS mam zpozdenou zatim jen 2 dny.
Delala jsem si test a ja vam nevim zda je to duch nebo jen vyplod me fantazie...ta carka je temer neviditelna musela jsem si to u okna joo hodne otáčet..jsem z toho zmatená...
Kdy po MS uz by mohla jit videt druhá / ?
Tohle cekani me teda nebavíi, bud at to prijde nebo se ukaze regulerni // :D

bajana
24. lis 2015

Ja som mala dialnicu už v deň,kedy MS neprišla. Ale samozrejme to nie je pravidlo,testni znovu za 2 dni,ráno samozrejme.

nonacek
24. lis 2015

@deneris_targerien nezáleží ani tak na MS ale na termínu ovulace
Já na duchy věřim jeden duch mi ten tady pláče v postýlce
Držím palce😉

deneris_targerien
autor
24. lis 2015

Ja si ovulaci nemerila, tim ze mam MS pravidelnou odhaduji ze byla v pulce cyklu cca 14-15-16 den ovulace...ted jsem 30 a porad nic..

anunkaa
24. lis 2015

Já měla MS dostat včera a už včera jsem měla krásnou viditelnou druhou čárku 🙂 Budu držet palce, očividně bys mimčo moc chtěla 🙂

nonacek
24. lis 2015

@deneris_targerien počítej to tak ze 14 dni po oplodnění by měl byt tt pozityvni

malloryy
24. lis 2015
Uživatel malloryy je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od malloryy.

Určitě bych ještě počkala, u každého to může být jinak 🙂 budu moc držet palce

anonym88
24. lis 2015

Já mela taky jen duchy a v den ms jsem si udělala clearblue a bylo jasno 😊😊 držím palce.

deneris_targerien
autor
24. lis 2015

No holky uz to vzdavam. Dneska jsem si delala digitalni test (ne z ranni moci) a bylo tam mínus..
Takze myslim, ze tehu bohuzel nebudu...tak treba priste 🙂

e_ska
24. lis 2015

Ahoj, tak to jsme na tom podobně. já mám den po vynechání MS, malý náznak druhé čárky se objevil, ale asi až po půl hodině.. zatím tomu moc šancí nedávám, ale za dva dny zkusím další test 🙂

lenzaaa
24. lis 2015

Ahoj ja mela testy negativni jeste 5 den po vynechani, az sesty den se tam objevil skoro neviditelny duch🙂 pak uz jen silil 🙂 takze sance je tam furt 🙂

maky_s
24. lis 2015

@deneris_targerien Nic nevzdávej!! udělej si test ráno..já jsem odpo taky nic neměla a teď tu mám půlroční zázrak.. MS jsem tenkrát měla rozházenou, tak jsem nevěděla, kdy přijde. Testy byly negativní, ale já fakt cítila, že jsem těhotná..a ráno tam duch byl jak vyšitý..držím palce!!!

malanikova
24. lis 2015

Ahoj holky jdu si kvam pro radu,bude to už měsíc co sem si dala vytáhnou tělísko,ale posledních par dnu mě dost bolyjou prsa a bývá mě i špatně jako by nazvraceni.MS,mam dostat nějak 28.11.ale nedalo mě to a skusila sem si test a mam tam ducha,jak to mám brát..posílám obrázek...

dasa.77
24. lis 2015

@malanikova za dva dny další test a pak se uvidí 😀

markyska88
24. lis 2015

@malanikova já tu 2. čárku vidím dost jasně. I já měla takového ducha asi 5-6 dnů před očekávanou MS. Podle mě jsi těhu

nanyh
25. lis 2015

Je tam druha slaba čárka 😀 takovou jsem měla také. 🙂

pampalin
25. lis 2015

@malanikova Tak ten duch je tedy dost viditelnej. 🙂

misutkakosutka
25. lis 2015

já měla takhle slabou den po vynechání a pak z toho nic nebylo, asi špatnej test...tobě držím palečky 🙂

deneris_targerien
autor
25. lis 2015

Holky tak nic, vypada to ze mrcha dorazila :(
Tak treba priste.

e_ska
26. lis 2015

Já taky nic.. tak snad priste.

helenamm
27. lis 2015

Zdravím, vcera jsem si delala test mamatest comford 10 a vyšel mi takhle, je to 11DPO a 2 dny do menstruace. Dneska jsem si delala clearblue a žádný duch ale byla to citlivost 25, co myslíte ?

dasa.77
27. lis 2015

@helenamm Čárku vidím,je sice hodně slabá,ale je tam. Vzhledem k tomu,že je to 2 dny před MS,je to hodně nadějné. 🙂
Takže zítra ráno zkus další, klidně obyčejný proužek 😀 hCG sílí velice rychle,pak bys měla jasno
Navíc pokud to šlo vyfotit,pouhým okem bude výraznější

keny123
27. lis 2015

@helenamm takovy mam taky a i na cler blue neboj co nevidet se tam taky ukaze

malanikova
28. lis 2015

Holky chtěla sem se zeptat,možná to sem nepatří.když tet v práci oznámim ze su těhotná jak to budu mýt dal.

nanyh
28. lis 2015

@malanikova asi záleží i jakou práci delas. ;)

malanikova
28. lis 2015

Dělám v hluku a když sem nastupovala tak nám bylo řečeno že to není práce pro těhotné.

pampalin
28. lis 2015

A asi taky záleží na Tobě a na Tvém gynekologovi. Ale na Tobě víc, ono neschopenka nic moc není, co si budeme povídat.

bajana
28. lis 2015

@malanikova bud preradenie na inú pracovnú pozíciu alebo doma na plný plat...nemocenská je pre nemocné, čo ty budeš len v prípade nejakých komplikácii

malanikova
28. lis 2015

Tak když nemám žádné komplikace. A vrací byt nemůžu ze to není vhodná práce pro těhotné tak můžu být doma za normální plat jakéj mám.

malanikova
28. lis 2015

Chtěla sem se zeptat když mě můj gynekolog nechá doma jak se my budou počítat peníze?

bajana
28. lis 2015

@malanikova v zakonniku prace sa píše, že ak ta ako tehotnú nemôže zamestnávateľ preradiť na iný bezpečný pracovný post, mas nárok ostať doma s plným platom...u nás ale toto veľa žien nevie alebo nechcú tlačiť na zamestnávateľa...tak.miesto toho tlacia na gynekologa...
Ak budeš na neschopenke, dostávaš len nejaké percentná z platu (vygugli si, koľko to je) a navyše si obmedzená vychádzkami

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru