Duch na testu. Co myslíte?

petriva
13. srp 2024

Dobrý den snažilky, moc potřebuju poradit co si myslíte o mém TT. Je to nadějné nebo ne🥹

lencaa11
13. srp 2024

@petriva něco tam je ale asi bych ještě udělala jiný test tento dělá rád 👻

petriva
autor
13. srp 2024

@lencaa11 už mám koupený clearblue ale asi až tak z 2-4 dny testnu. Ale moc děkuju 😇

petriva
autor
13. srp 2024

@lencaa11 A objevil se hned po namočení 🤷😅

terezie90
13. srp 2024

@petriva Já tam vidím krásný duchy☺🌹🌹❤🍀Přeji hodně štěstí 🌹🌹

rosalindamelinda
13. srp 2024

No... tak dejme tomu stín nebo ryska. O duchovi natož o čárce se ještě hovořit nedá :-/

petriva
autor
13. srp 2024

@terezie90 děkuji 😇

reeeza
13. srp 2024

Za mě pěkný duch 🥰

leslii
13. srp 2024

Za mě krásně viditelný duch🥰

renat23
13. srp 2024

@petriva za mě je tohle slabá čárka a ne duch 🍀🍀🍀

klokanka31
13. srp 2024

@petriva Krásný duch, ale spíš už čárka 😊🍀🍀přeju ať sílí

petriva
autor
13. srp 2024

@reeeza
@renat23 moc všem děkuji 🥹 snažíme se a manželem už přez rok ale měla jsem problém se štítnou žlázou tak snad se to už povede. Moc děkuju a budu doufat že máte pravdu 🙏😇

petriva
autor
13. srp 2024

@klokanka31 mám počkat více dní než použiju ten digitální? 🤗

rosalindamelinda
13. srp 2024

@petriva No a testuješ v době, kdy už očekáváš ms nebo už ti vynechala ms? Pokud testuješ ve dnech, kdy se měla dostavit ms - pak by tam měla být čárka a ne duch ani nic jiného. Tohle ale není ani duch. Každý duch je světlá čárka, ale - je naplněná aspon nějakou barvou. Tohle je sotva znatelné a nemá to tam žádnou barvu. Bohužel ☹

klokanka31
13. srp 2024

@rosalindamelinda Proč jsi tak zlá? Z takový čárky jsem vždycky těhotná byla.

klokanka31
13. srp 2024

@petriva Já bych použila klidně zítra

petriva
autor
13. srp 2024

@rosalindamelinda děkuji za názor, jen mi přijde světle růžový a ano teprv očekávám ms 🥺

petriva
autor
13. srp 2024

@klokanka31 zkusím zítra, děkuju 😇

rosalindamelinda
13. srp 2024

@klokanka31 Spíše jsem realista. Je rozdíl, pokud je někde jen ryska nebo stín. Duch je světlá čárka, ale je to viditelná světlá čárka, kterou nemusíme luštit, ale vidíme ji na první pohled. No a potom je tady normální již silná druhá čárka, pak se tomu říká, pokud vím dálnice. Ale každopádně, duch musí být naplněný aspoň nějakou barvou - musí to být stejná barva, jako je na první čárce, pokud tam ta barva není - pak žena nevylučuje Hcg a není těhotná. Navíc paní ani nevynechala ms, testuje brzo. Možná když bude testovat později a bude nějaký duch, pak ano, pak napíšu ok, je tu světlý duch. Ale ted není 😕

petriva
autor
13. srp 2024

Možná jsem to špatně vyfotila, zkusím poslat znovu ale v realu vypadá růžovější 🤷😅

petriva
autor
13. srp 2024

@petriva a nebo je to prostě jen nic, uvidíme nebudu se upínat. Každopádně všem děkuji za odpověď🙂

klokanka31
13. srp 2024

@rosalindamelinda Když se ti udělá druhá čárka ( a je jedno jak světlá) tak tam to hcg prostě je. Duch je když to je fakt světlý že to lovíš. Pak máš slabou čárku jako má zakladatelka, a pak už dálnici. Já si všimla v pár diskuzích že jsi hrozně nepřející 😡

klokanka31
13. srp 2024

@petriva Tohle je normálně fakt slabá čárka neboj 😉

nanyh
13. srp 2024

@klokanka31 Ono to totiž přes anonymní profil jde snadno, že? @rosalindamelinda

@petriva Za mě krásné slaboučké čárky a ráno bych digi zkusila🍀

petriva
autor
13. srp 2024

@klokanka31 moc děkuju 😇

petriva
autor
13. srp 2024

@klokanka31 zítra zkusím a uvidíme 🤞🤗

rosalindamelinda
13. srp 2024

@klokanka31 prosímtě co to tady vykládáš? takové nesmysly jsem dlouho nečetla? a kdo je nepřející... tak to je vrchol, proč se tady do mě navážíš? zkus to ještě jednou a okamžitě ty tvoje příspěvky nahlásím moderátorům jako útoky... já se do tebe nemontuju, takže ty se nemontuj do mě, ani jsem ti nepsala a vůbec jsem nekritizovala tvůj příspěvek...

rosalindamelinda
13. srp 2024

@nanyh každá tady máme anonymní profil.... nechápu, proč ty vaše reakce? proč shazujete můj názor? jenom proto, že je jiný než ten váš? tyjo, každý mlže mít jiný názor, každý má na svůj jiný názor právo a nikdo mu do toho nemá co mluvit... já jsem realista a není na tom nic špatného.... pokud nebude za pár dní další TT pozitivní - bude zakladatelka smutná, jenom proto, že jí banda holek na koníkovi napsala, že má stoprocentního ducha a ona tomu věřila, nebude chápat, proč to není pozitivní, když jí to tady všichni potvrdily a říkaly jí, že je to pozitivní, takže jí dáváte falešné naděje 👎

klokanka31
13. srp 2024

@rosalindamelinda Klidně mě nahlaš 😊

klokanka31
13. srp 2024

@rosalindamelinda A bohužel se může stát, že test nebude sílit, ale naopak. To se stává hodně holkám. Ale proč předbíhat, a myslím že by to chápala, určitě o biochemku už slyšela. Ale to nic nemění na tom, že v tuhle chvíli
@petriva těhotná je. A já jí to moc přeju 😊

felis
13. srp 2024

@rosalindamelinda není pravda, že by se v den ms měla objevit druhá čárka jako dálnice anebo vedlejsi 😄. U každé ženy se HCG vylučuje do moči jinak. Takovýto můj duch je u sebe v pokoji a v září jde do druháku na střední 🤭 ještě 4 dny od vynechání MS jsem tehdy měla HCG z krve 18 a přesto to bylo prosperující těhotenství. Tehdy bylo 20, co je dnes 10 pro testy, takže hraniční hodnota, aby byl test pozitivní. A jak jsem psala, je to fakt individuální. Některá má 4 dny před MS krásný dvě čárky a jiná holka 4 dny po MS mžourá na slabounkou druhou čárku.
@petriva počkala bych 2 dny anebo den-dva po termínu MS. Držím palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru