Duch na testu

teryszek007
3. čer 2019

Holky mám takový dotaz. Cca 4 dny zpoždění. Na testech pořád duch 🤷‍♀️ nijak nesili tak nevím 🤷‍♀️ je možné, že i tak jsem když testy nesili? K dr chci jít až příští týden.

denushka130
3. čer 2019

@teryszek007 zkus počkat alespoň týden 🙂

beatty
3. čer 2019

Pokud carka nesili, zkusila bych bud vysledky z krve, coby samoplatce, nebo sla k Dr. driv.

mishulka26
3. čer 2019

Lepší je testovat jednou značkou

teryszek007
autor
3. čer 2019

@denushka130 jj proto říkám, že i k dr plánují jít až příští týden. No uvidíme. Další test zkusím o víkendu pokud nepřijde ms 😊

kac9
3. čer 2019

Opravdu je lepší testovat jednou značkou... ovšem moje zkušenost s nesílícím testem je špatná, plod se přestal vyvýjet a já musela na revizi, to neznamená, že to tak skončí i u tebe, jen říkám vlastní zkušenost 🙂

teryszek007
autor
3. čer 2019

@kac9 z toho mám strach. Zatím stačí doufat, že se to povedlo 😊

kac9
3. čer 2019

@teryszek007 To ano, a kdyby náhodou ne, je třeba si říct, že to příroda zařídila tak, že když by mimi nebylo zdravé, tak to raději ukončila dříve ☺ vím o čem mluvím - jedno ZT, pak samovolný potrat, až napotřetí se nám podařilo druhatko a snad už do konce 🙏

denushka130
3. čer 2019

@teryszek007 nebo si zkus koupit Clearblue je sice dražší, ale ma lepší vysledek. 🙂

teryszek007
autor
3. čer 2019

@denushka130 nejspíš si pro něj přes týden skočím 😊

misko5
3. čer 2019

@teryszek007 Počkej ještě..a testuj jestli sílí..a jednu značku..mně clearblue ukázal 2-3 t. a bylo to i tak biochemické těhu..tak jsem se po 2 letém snažení chtěla radovat..a nic..ani z digitálního testu neee..Držím palce ať je vše ok..

mimisef
11. čer 2019

Nevydržela jsem to mám 4 do ms ,něco tam vidím nebo to je slabé moc

misko5
13. čer 2019

@mimisef ahoj, něco tam vidím..dušík..Otázka je jestli to není ryska..dej vědět jak to vypadá..držím palce..já lovím čárky už 2 a půl roku..

mimisef
14. čer 2019

@misko5 určitě dám vědět ...člověk nechce lovit dcaejy,duchy ale nedá se to nevydržet,co ? Držím vám palečky ať už máte dálnici ....máte nějaký problém nebo se prostě nedaří, omlouvám se jestli se moc ptám

mimisef
14. čer 2019

@teryszek007 ahoj jak to vypadá ?

juliemichal
14. čer 2019

holky vidíte tam něco?nebo jsem blázen? 😀 a je tento test kvalitní nebo dělá falešné duchy?anebo může na tt jde vidět zůstatek po ovu?dělala jsem si ho i v průběhu tohoto cyklu :-O a nic na něm nebylo a dnes v limitu se na mě ukázalo toto.dávám i negativ.

mimisef
14. čer 2019

@juliemichal nic nevidím

juliemichal
14. čer 2019

@mimisef tady jsou lepší fotky 😀

mimisef
15. čer 2019

@juliemichal tak tady už něco vidím lepší je testovat stejnou značkou a ms máte dostat nebo ??

misko5
15. čer 2019

@juliemichal taky tam něco vidím, kolik máte do ms? Mám taky ducha, ale já už na ně moc nedám, myslím že dr.max je dělá..ale hezky se na to kouká.. dejte vědět, jak to jde..

misko5
15. čer 2019

@mimisef děkuji, u mně je asi největší faktor vysoký věk (v červenci 41)..no jednou IVF, nezdárně, embryjko se neuchytilo a poté 2*přirozeně počaté, ale bylo to biochemické těhu..odešlo hned v začátku..jen ten testík pozitivní..takže ani na něj už nespoléhám..

mimisef
15. čer 2019

@misko5 to mě mrzí a držím palečky 🙏mě dnes dorazila ms tak že s testikama končím ...je to akorát pak zklamání dnes jsem i po WC brečela když jsem viděla krev :(

juliemichal
16. čer 2019

@mimisef
@misko5 holky prosím o tykání 😀 😀 no tak to byly u mě falešnáci včera na testu už nic nebylo a dnes jsem se na to vykašlala.a jsou to one testy

sudylichozrout
16. čer 2019

@juliemichal hm, tak mozna to byla fakt reakce na hormonalni bouri pri ovulaci. Ale nic neni ztraceno, mohlo se vam zadarit i ted, ne? Jen si musis pockat jeste...

juliemichal
16. čer 2019

@sudylichozrout no třebas ano 😀 😀 kdo ví 😀 dnes jsem si zkoušela další one step jako druhá čárka se mi tam udělala,ale kousineček u té kontrolní takže to bude rozpitá barva anebo one stepy jsou asi fakt blbé 😀 😀 uvidíme kdy se zadaří 🙂 🙂 pojištěné to máme 🙂 ale one stepy už nebrat 😀

misko5
16. čer 2019

@mimisef to mne mrzí,,jak dlouho se snažíte?? proto píšu,,že duchařina je napínavá hra, ale nesmí se jí moc věřit..jestli rozumíš.

teryszek007
autor
22. čer 2019

@mimisef mám reklamovaný mobil a nemohla jsem se tu dostat tak píšu až tedka. Nakonec jsem to po 6ti dnech dostala 🤷‍♀️ dneska jsem 20dc a jen tak jsem si udělala test, měla jsem doma poslední a že s testováním končím. Ale je tam zase duch 😂 tak já už nevím 🤷‍♀️

beatty
23. čer 2019

@teryszek007 ono to loveni duchu je stejne k nicemu. Jednak muze byt v tu chvili vyssi hcg i bez tehotenstvi, a druhak se klidne muze jednat o tehotenstvi, ktere se ale treba z nejakeho duvodu neudrzi a normalne prijde menstruace.
Pripadne je tedy vazne pozitivni a to brzy zjistis. ;)
Prijde mi, ze se nektere zeny hledanim duchu akorat samy stresuji.
Takze hlavne v klidu, zkusit za 2 dny znovu, nebo pockat do data menstruace. 🙂

mimisef
24. čer 2019

@teryszek007 mě vyšli takhle 3 po sobě a nic tak že když končím a dělám až po spozdeni ms

teryszek007
autor
30. čer 2019

První den spoždění... Zítra k dr ☺️☺️

sudylichozrout
30. čer 2019

@teryszek007 Proč k dr. tak brzy? Co myslíš, že tam uvidí? Nic. K dr. běž tak za 14 dnů, to už by mělo být vidět i srdíčko. Jinak je to zbytečná cesta a zbytečná ztráta času tvá i lékaře. Jinak gratuluji! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru