Duch na těhotenském testu. Jsem těhotná nebo ne?

eleanora198
27. srp 2019

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. S přítelem se snažíme o miminko. Mám 4. den zpozdeni ms. S přítelem jsme si řekli ze to nebudeme nějak hrotit. Proste až se povede tak se povede. Takže jsem nedělala žádné ovu testy, žádné měření bazalní teploty nic takového. Menses mám většinou po 33. Včera jsem si delala TT asi ve 14h a byl tam duch. Dam vám sem fotku. Tak co myslíte. Jsem těhotná nebo ne?😊

snahnah
27. srp 2019

@eleanora198 Můžeš i nemusíš, záleží jestli bude čárka sílit. Zkus test zas pozítří a nejlíp ráno 😉 držím palce.

opeth
27. srp 2019

@eleanora198 duch tam každopádně je, zkus test z ranní moči. A přeji ať sílí 😊🙏🏻❤️

jituli84
27. srp 2019

Možná tam něco je , ale těžko říct, muj test tři dny před MS, jak psala paní výše, zkuste za pár dní test zopakovat

eleanora198
autor
27. srp 2019

Dobře, zkusím za dva dny ráno. Snad bude sílit a bude z toho miminko. Všem moc dekuji za odpoved😊❤️

balogis
27. srp 2019

@eleanora198 já něco úplně pidi vidím ale musím se hodně soustředit, uvidíš za dva dny a nebo zítra z ranní moči

katherine177
27. srp 2019

Myslím, že jste těhotná

katkah1990
27. srp 2019

Když je tt pozit. byť i duch, tak to znamená, že jste těhotná. Teď záleží, jestli je to prosperující apod. Udělala bych test za dva dny a musí sílit 🙂
Držím palce 🙂

baraskaska
27. srp 2019

Duch tam je zcela jiste, těhotenství si taky myslim ze to je, ted ale nejvic zalezi zda carka sili. Ikdyz muze se stat ze ducha ukaze i cysta, tam by pak ale nesilil. Kamarádka se takhle. V 16ti lekla ze je tehotna a byla to cysta takze ted fakt jen testovat treba po dvou, trech dnech. 🙂

katherine177
27. srp 2019

Měla jsem takto a jsem 36.tt

eleanora198
autor
27. srp 2019

Žádné cysty by to byt neměli, minuly týden jsem byla na Gynde. A vše je v poradku jak stery tak ultrazvuk.

eleanora198
autor
27. srp 2019

Beru už skoro měsíc femibion 1 myslíte ze to na to má nějaký vliv?

mimisef
27. srp 2019

@eleanora198 já vidím pěknýho Ducháčka...testuj stejným testem pořád a pokud bude sílit je to tam 👍 držím palce 🍀

eleanora198
autor
27. srp 2019

Tak strašně moc bych si to prala aby na mě vykoukli // @mimisef. A zároveň by bylo neskutečné kdyby se nám to povedlo napoprvé. Uvidím za dva dny. Dekuji moc.😊❤️

eleanora198
autor
27. srp 2019

A s tím femibionem nikdo z vás zkušenost nemá náhodou ?

mimisef
27. srp 2019

@eleanora198 držím palce a nebo zkus digitální cl.blue test....ten by ti měl ukázat 100% já si nedokážu představit ten den až uvidím 2 čárky radosti asi zešílím.... akorát je to dlouhý tak teď sem od toho trochu upustila,ty dej vědět jak se daří 🍀🍀🍀🍀🙏🙏🙏

eleanora198
autor
27. srp 2019

@mimisef včera jsem si ho prave objednala měl by za dva dny přijít . Tak to já taky asi radosti zešílím jestli budou testy sílit 😊😁už teď se z toho raduji ale spis tak potichu mám strach ze budu zklamaná. Ale budu věřit ze to vyjde. 😊😊 a tobě přeji ať ti to vyjde co nejdřív ❤️😊☘️ Určitě dam vědět ve všech případech 😊

eleanora198
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
eleanora198
autor
27. srp 2019

@mimisef jediné příznaky co pociťuji jsou ze jsem unavená, a neskutečné mě boli prsa a to mě se nestává ani při menses . A zhoršila se mi pleť jsem jak pubertak. Tak nevím jestli zrovna tyto příznaky jdou vsugerovat😂

baraskaska
27. srp 2019

@eleanora198 to se neda vsugerovat, mam za sebou dve těhotenství a prsa bolela pri obouch jak cert, u jedne to byl prvni signal ze jsem tehule u druhe zacla dele ale taky bolest desna. Rozhodně ne jako pri ms. 🙂

mimisef
27. srp 2019

@eleanora198 moje prvotní příznaky které jsem měla u dětí (2deti) byla únava. .. prsa...nic víc ...🙂 Chodila jsem každý den po obědě spát a to vždy už bylo divné....myslím že příznaky máš slušný 😂

princezna19
27. srp 2019

@eleanora198 mě taky zhoršila pleť (i když jsem slyšela naopak) mám taky ducha, tak uvidím co bude za dva dny 🙂

eleanora198
autor
27. srp 2019

@princezna19 tak držím pěsti ať ti to vyjde ☘️☘️😊❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru