Duch či ne?

ivetka7686
23. kvě 2024

Ahoj holky vidíte něco nebo mi hrabe? 🤣

luciesofiealex
23. kvě 2024

Je tam, podobně mi to začlo u dcery a teď mi tady spí,za 4m bude mít 2r♥️

luciesofiealex
23. kvě 2024

😀

lencaa11
24. kvě 2024

@ivetka7686 něco tam je pro svůj klid udělat klasický test tento dělá hodně falesne 👻 ...

gats
24. kvě 2024

@lencaa11 Falešný duch neexistuje. Pokud test zaznamená nějakou výši HCG, ukáže druhou čárku. Pokud nezaznamená, neukáže druhou čárku.

lencaa11
24. kvě 2024

@gats ok každý má svůj úhel pohledu

gats
24. kvě 2024

@lencaa11 To není o úhlu pohledu, to je o faktech 😄 Jak by měl být falešně pozitivní? Když pominu důvody jako nedávné těhotenství, některé konkrétní léky, popř. cystu.

luciesofiealex
24. kvě 2024

@lencaa11 nikdy mi falešné neudělal,buď tam něco bylo a nebo ne a vždy když jo jsem byla těhotná....

rosalindamelinda
24. kvě 2024

@ivetka7686 Asi je tam nějaký maličký stíneček, zkus později, zda je vyjde normální silná čárka 😉

@lencaa11 Teorie o falešném duchovi jsou opravdu směšné. TT jsou buď negativní nebo pozitivní, žádný jiný termín dle lékařů ani lékárníků neexistuje, v příbalovém letáku se o něm také nepíše... to že si tento termín vymyslely ženy na mateřských forech, aby ukonejšily svůj smutek, že nejsou těhotné... je velmi úsměvné samo o sobě 😀

dashyyy
24. kvě 2024

@gats já jsem měla pozitivní test a těhotná jsem nebyla a vlastně ani být nemohla, vůbec neprobíhala ovulace, je to teda 13 let no.. prášky jsem nebrala, cystu jsem neměla.. dr. to vysvětlil jako vadný test, to za mě může být falešný duch

misha31
24. kvě 2024

Tento test mi hned po limitu vzdy ukazal slabe pozitivni - tehotna jsem opravdu nebyla. Nejlepsi jsou klasika papirkove nebo digi

reeeza
24. kvě 2024

Tento test mi už tolikrát ukázal rysku ( fslešnou pozitivitu, ducha...bazývrjte go jak chcete), že za mě velké NE. Raději přejdi na normální testy.

reeeza
24. kvě 2024

@lencaa11 souhlas

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru