Duch/čárka na testu 21 dnů po potratu?

2op
18. srp 2022

Ahoj holky. 29.7 jsem byla na potratové pilulce. Vše proběhlo hladce jako normální ms odešel I plodovy váček a vše tak jak mělo krvácela jsem tak cca 8 dnů. 12.8 jsem byla na kontrolním utz a vše v pořádku. Zbyly mi doma dva testy. Udělala jsem 8.8 jen tak abych viděla jestli druhá čárka už je slabá. A slabá byla myslela jsem si že je to ok. Včera večer jsem si říkala, že už je to dost dlouho a test by měl být snad sněhobily. Ale čárka na testu byla kupodivu stejně silná jako na tom z 8.8 spíš silnější..🙈.. A já se tedy ptám. Co by to mohlo být? Zbytek hcg? Nebo ovulace? Další těhotenství mi přijde jako úplná blbost.. Ale nedokážu si to vysvětlit. Nebo je to normální?Děkuji holky za rady a odpovědi 😊

lencaa11
18. srp 2022

@2op tyhle testy dělají falešné čárky a jinak může to bejt zbytek HCG někdy to trvá měsíc než se tělo dá dohromady udělala bych další test ještě otázka zda jste měla nechránění sex tak i je možnost těhotenství žena po potratu bejva dosti chytlavá 🤔

2op
autor
18. srp 2022

@lencaa11 takže mamatesty už nejsou nejlepší na trhu jo?😏. Ano sex byl. Ale měřím bt a ovulace nebyla. Musí to být hold zbytek no.. Kdy myslíš že mám dělat další test?

lencaa11
18. srp 2022

@2op ano teď si na ně poslední dobou hodně ženy nadavaji tady bylo x příspěvků kdy byli testy pozitivní a těhotenství nebylo atd ...vyzkoušela bych test Dr max ,Benu třeba a uvidíš podle toho jsou ženy které otěhotnění bez Ms když jsou po potratu někdy ani tělo ovulaci nezaznamená - známá byla na revizi a po kontrole 14 dní po se jim zadařilo Ms po revizi ani nepřišla 😉test bych udělala za týden

2op
autor
18. srp 2022

@lencaa11 tyjo no tak to by byl mazec 😄 kdyby se to takhle stalo i u nás. Přemýšlím, že jestli dělají falesnaky tak spíš dneska ještě skočím třeba pro Dr max, a zkusím jestli náhodou nebude snehobilo a pokud ne tak zkusím další za týden. 😁

nina004
18. srp 2022

@2op skús kúpiť iný test. Za mám je veľmi spoľahlivý Livsane z benu lekárne. No myslím ,že to bude skôr zbytkové HCG

vikysek0987
18. srp 2022

@2op Nejsou nejlepší-ba naopak-na nich mi vycházely čárky pořád,určitě udělej jinou značku....
Jinak já měla čárku na testu 3 týdny po revizi,pak zmizela....

kristyna2002
18. srp 2022

@2op v listopadu sem prodělala samovolný potrat v 5tt a v prosinci duch na testu který pak sílil a ani ne za 14dni rodím 🙂

pepickovapavlinka
18. srp 2022

Ale tohle jako falešná čárka nevypadá.Buď jsi znovu těhu nebo zbytkové HCG.
Já v roce 2020 prodělala biochemické těhu v Září a v Listopadu jsem otěhotněla znovu.A dcerka už má rok

2op
autor
18. srp 2022

@pepickovapavlinka tohle vím že jde právě jako třeba po jedné ms normálně hned otěhotnět. Já už mám doma taky jednoho prcka. Ale zajímalo mě spíš to zdá bych mohla být těhu i když ještě čekám na ms a ta má být podle mého kalendáře za 12 dnů, ale podle dr. Až tak za 4-6 týdnů. Takže právě nevím jestli by vůbec vůbec bylo možné znovu už být těhu i když nebyla ani ms

2op
autor
18. srp 2022

@nina004 dobře zkusím jinou značku děkuji 😊

2op
autor
18. srp 2022

@kristyna2002 ale měla jsi normálně od toho potratu jednu ms že? Nebo to bylo přímo po potratu a už ta ms ani nepřišla?

2op
autor
18. srp 2022

@kristyna2002 a držím palečky ať porod dobře proběhne ❤️😊

lencaa11
18. srp 2022

@2op těhotná bejt můžeš jak jsem psala kamarádka byla na revizi 12tt za 14 dní šla na kontrulu lékař řekl že je v pořádku a Ms nepřišla po revizi a to měla sex jen o vykendu 😉 spíš záleží na obnově sliznice jak bude narůstat každá jsme jiná vyzkoušela bych jiný test a podle čárky zda bude víc silnější uvidíš ...

2op
autor
18. srp 2022

@lencaa11 jasně zkusím zkusím, jsem zvědavá celkem no.. Na tom kontrolním utz mi říkala doktorka, že už se tvoří další sliznice v děloze. Asi zkusím fakt I test ještě dneska. Jestli náhodou není silnější na jiném testu ta čárka 😄😊

klpoiu
18. srp 2022

Tak stačí maličko počítat. Když si krvácela až do 8.8. musela by si mít ovulaci ihned, aby ti testy ukazovali nove těhotenství. Je to pouze 10 dni od konce krvácení. Pravděpodobnost tedy nového těhotenství je úplně mizivá. Spíše jde jen o zbytkové HCG. Já ho měla dva měsíce. ZT v 8tt (6tt se prestalo vyvíjet)

lencaa11
18. srp 2022

@klpoiu paní krvácela po pilulce po tom to nebyla Ms ta většinou je cca 4-6 TT od pilulky

2op
autor
18. srp 2022

@lencaa11 přesně tak jak říkáš. To byla jakoby "ms" spuštěna tou pilulkou.

klpoiu
18. srp 2022

@lencaa11 Na revizi dle textu nebyla, jen pilulce. A je jedno jestli pilulka nebo revize, před další ms vždy předchází ovulace. Ale ovulace nenastoupí,pokud je v těle stále přitomno hcg. A i krvácení po pilulce či revizi je bráno jako ms,odchází sliznice jako u klasicke ms. Jednoduše,děloha se čistí. Je to prostě klasický cyklus ,počítán prvním dnem revize či začátek krvácení po pilulce. Pak jen záleží kolik a jak dlouho se drží hcg v těle, než dojde k ovulaci, u někoho dříve u někoho i klidně 6t. Pak opět následuje další ms.

pepickovapavlinka
18. srp 2022

@2op já myslím že možné je všechno 😊😉

2op
autor
18. srp 2022

Tak myslím, že je to jasné holky. Je to zbytkové hcg 100% 😁😊 teď dělaný test

2op
autor
18. srp 2022

Pro srovnání s tím včerejším

lencaa11
18. srp 2022

@2op jj je to zbytek hcg to může bejt i mesic 😉

2op
autor
18. srp 2022

@lencaa11 dobros už nebudu testovat a zkusím to až po ms ať mám jistotu 😊 děkuji

kristyna2002
18. srp 2022

@2op právě že žádná menstruace nepřišla ani nebyla ,🙂asi se stal zázrak a děkuji moc 🙏🙂🤗🥰

2op
autor
18. srp 2022

@kristyna2002 no po zaschnutí ten test takhle. Takže u mě je to opravdu tak jak má a jen zbytkové hcg.😊 Život si vždycky najde cestu 😍❤️ je to boží že se to i takhle povedlo bez ms

sishina
19. srp 2022

@2op HCG klesá prý klidně 4-6 týdnů. Záleží, jak vysoko se ti vyšplhalo. Já jsem 11 dnů po revizi a než začalo HCG klesat (zamlklý potrat), byla jsem na 80 tis. a ještě pořad mám testy jasně pozitivní.

Tehotentví by se ti v tomhle případě potvrdilo, jen kdyby se HCG zvyšovalo. Teoreticky by měly testy sílit.

2op
autor
19. srp 2022

@sishina myslím, že to je zbytek no. Ale jako mám v plánu asi zkusit ještě třeba zítra, protože to už by měl buď zesílit a nebo ještě zeslabnout 😊 ať vím jestli je to fakt fakt tak jak má. Ale jelikož jsem měla dálnice na testech před pilulkou tak myslím, že hcg bylo už vysoko.. Takže to buď klesat pomalu 😊

2op
autor
25. srp 2022

Holky vím že to asi pořád může být zbytek hcg.. Ale dneska jsem zkusila test. Začaly mě bolet prsa a zvětšily se.. Což jsem měla vždy jen v těhu před ms mi to nedělá. Nebo je to po potratu normální příznak? Do ms kdyby měla být normálně a ne po 4-6 týdnech mám 4 dny a test pořád takový dušík...🙈 nevím co si myslet 😄

lencaa11
26. srp 2022

@2op prsa můžou bolet 6 týdnů od konce tehu a HCG může bejt i 6 týdnů též téz jestli máš nechráněný sex tak možná se zadarilo testovat dál podle čárky se uvidí 😉

2op
autor
26. srp 2022

@lencaa11 nejvíce mě právě zmatly ty prsa. Fakt jsou jako nalite a bolí ale můžou to být ještě dozvuky právě no

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru