Duch a opožděná menstruace. Co myslíte?

nikolka23198
3. čer 2020

Ahojky holky Promiňte ze otravuji tak pozdě večer ale nedá mi to v kvetnu jsem byla u pana gynekologa prodělala jsem biochemické těhotenství které odešlo v květnu a tento měsíc nedošla menstruace a testiky mi vyšli opět na ducha ale pan doktor říkal ze test neukazuje záněty ani cysty ale jen těhotenství ale dělala jsem si digital a tam nic co myslíte bylo ještě brzo na digitální testik

lexa2000
3. čer 2020

@nikolka23198 no druhou carku vidim, mamatesty většinou falešné duchy nedelaji.
Máš už nějaký zpoždění nebo to máš teprve dostat?

nikolka23198
autor
3. čer 2020

@lexa2000 zpoždění mám právě a chodim častěji na malou a nemám žádný náznak k menstruaci a bolesti trochu v podbřišku

lexa2000
3. čer 2020

@nikolka23198 a víš kdy byla ovulace? Mohla být později než v půlce cyklu

nikolka23198
autor
3. čer 2020

@lexa2000 mám ji vždy po menstruaci

lexa2000
3. čer 2020

@nikolka23198 tak to by jsi měla mít už dálnici.. leda že by to nebylo prosperujici tehu a ještě přijde ms a odejde to s ní. No zkusila bych další testy, pokud čárka je silnější, je to dobré znamení jestli bude stejná nebo ještě míň viditelná, asi to bohužel nevyjde

nikolka23198
autor
3. čer 2020

@lexa2000 takhle jsem to mela minuly měsíc

lexa2000
3. čer 2020

Podle toho by jsi měla mít ovulaci zhruba 16. Května ne?

tasimia
3. čer 2020

@nikolka23198 ty se řídíš jen podle orientačního kalendáře?

lexa2000
3. čer 2020

@tasimia no právě, ty moc spolehlivé nejsou. Myslím si že slečna měla ovulaci buď později nebo to odejde s ms...

lexa2000
3. čer 2020

@nikolka23198 kdyby jsi tu ovulaci měla toho 16. Tak už máš na testu dálnici 😥
Takže toho 16. To moc pravděpodobné není

tasimia
3. čer 2020

@lexa2000 právě tyhle kalendáře vůbec nejsou stoprocentní, takže ovulka mohla být klidně jindy.

lexa2000
3. čer 2020

@tasimia jojo jak píšeš...
Tak autorko fakt den, 2 počkej a budeš chytřejší, buď zesílí nebo ne 🙂

jjasmina
4. čer 2020

@tasimia stoprocentní určitě nejsou, ja třeba nebyla ani typ, že bych si kupovala ovu testy nebo měřila teplotu, nicméně u nás to klaplo a vyšlo to 🙂

miba10
4. čer 2020

@tasimia záleží jak si to nastavís. Já dělala ovu testy, abych si byla jistá kdy mám ovu, ale já patřila mezi ty, kterým to ukazovalo dobře 😁

tasimia
4. čer 2020

@miba10 prave proto se ptám, či si zjišťuje Ovu jen podle kalendáře :D

tasimia
4. čer 2020

@miba10 ale jinak jsem dělala to samé, měřila jsem si Ovu a taky jsem si to zapisovala. Někdy mi to lítalo třeba o dva dny.

volfikovi
Autor odpověď smazal
Zobraz
volfikovi
4. čer 2020

Prosím je tam duch?

tasimia
4. čer 2020

@volfikovi vidím 🍀

volfikovi
4. čer 2020

@tasimia děkuji dala jsem lepší fotku jsem z toho v šoku. Vůbec nevím kdy měla být ovulace mám strašně nepravidelný cyklus a podle aplikace se řídit nemohu

tasimia
4. čer 2020

@volfikovi podle aplikace se ani neřiď, ta je orientační. Nejlepší jsou testy nebo gynekolog. Teď neres kdy byla Ovu, důležité je aby čárka sílila, držím palce!

volfikovi
4. čer 2020

@tasimia snažíme se 4 roky. Už sem ani nedoufala. Ale 3 dny mi už je špatně a tak sem zkusila test

lexa2000
4. čer 2020

@volfikovi gratuluji

miba10
4. čer 2020

@tasimia já to měla jako hodinky 😁taky proto se nám podařilo druhý takovým fofrem 😂zapomněla jsem na to

volfikovi
4. čer 2020

A není to ryska holky?

tasimia
4. čer 2020

@volfikovi hele podle mne to není ryska, ale slabounká čárka.

volfikovi
4. čer 2020

@tasimia tak snad, odpoledne dojedu do lékárny pro další test, doma už nic nemám

tasimia
4. čer 2020

@volfikovi jasné, hlavně se testuj rano.

nikol125
4. čer 2020

Ja bych par dnu pockala, ja mela ducha docela pekneho viz. Foto a taky mi jeste digital ukazal minus 😊 ted jsem ve 26tt ukazal mi myslim az po tomto za dva dny 1-2 tydny.. ale mamatest mi udelala nekolikrat ducha, jestli byl falesnej nebo to bylo biochemicky kdo vi... to uz asi nezjistim😊 zkuste zitra jeste zase mamatest a pokud zesili myslim ze je vyhrano nekdy digital ukaze az pozdeji

volfikovi
4. čer 2020

@nikol125 já mamatest nemám , mám doma jeden proužek značky nevim. Ten můj test z dneška je 25 tka ,jako digital,tak doufám,že už by to mohl případně ukázat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru