Duch?

16. lis 2022

Ahojky holky, vidíte taky něco?? Nebo zase jenom já?🙄

lencaa11
16. lis 2022

Nic a vyzkoušet jiný typ testu

autor
16. lis 2022

@lencaa11 nějaké doporučení, který je nejlepší? Třeba od Dr. max?

bejuna29
16. lis 2022

doporučuji livsane z benu, klasický proužek

hasara33
16. lis 2022

Na tom spodním asi něco vidím, ale nebrala bych to v potaz na tvém místě, určitě zkus ještě jinou značku pro porovnání 😉 kolik ti zbývá do ms?

lencaa11
16. lis 2022

Dr max ,z Benu

autor
16. lis 2022

@hasara33 MS mi přišla 13.11. ale máme teď problémy v rodině, takže jsem v jednom kuse ve stresu a furt brečím… MS byla pouze dva dny ( maličko krvácení + spis hnědý výtok ) buďto to je stresem, ale jelikož se o miminko pokoušíme, tak beru v potaz i tohle.. zkusím koupit lepší test a třeba ve čtvrtek zkusím udělat znovu. ☺️

zet83
16. lis 2022

kdyby to bylo těhotenství, kdy proběhla slabá ms - také jsem tak měla, tak by bohužel test byl mnohem silnější.

xnikax1
16. lis 2022

Nic

vnoucek2
16. lis 2022

Ahojky i já se přidám,prosím neodsuzovat,nemám s testy moc zkušenost,děkuji za vyjádření 😍a mám špatně zkušenosti

autor
16. lis 2022

@vnoucek2 tohle za mě vypadá dost jasně 😍🍀

siima12
16. lis 2022

@vnoucek2 Tenhle test je dost jasný jsou tam 2 čárky. To znamená těhotná.

lencaa11
16. lis 2022

@vnoucek2 pozitivní ☘️☘️

jjasmina
16. lis 2022

@vnoucek2 a co byste chtěla k pozit testu za vyjádření? 😃

jjasmina
16. lis 2022

Negat, ms byla, neřešila bych

vnoucek2
Autor odpověď smazal
Zobraz
vnoucek2
Autor odpověď smazal
Zobraz
brumla21
18. lis 2022

Ahoj holky vidíte tam něco? 🙏

jana_001
18. lis 2022

@autorka Zkoušela si ještě testovat ?

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
18. lis 2022
jana_001
18. lis 2022

Bohužel nevidím vůbec nic. Ale já na svých testech také pořád něco vidím i když jsou negativní.

jjasmina
18. lis 2022

Negat

havajanka
18. lis 2022

Ahoj holky omlouvám se vím,že je to buď a nebo ale co myslíte mívám pozdě ovulaci v den vynechání menstruace jsem neměla na testu nic jen jednu čárku 2 dny po vynechání jsem tam měla ducha,dnes mam 5 den po vynechání a test ráno dělaný ten spodní a vrchní je dělaný dnes odpoledne přijde mě že sílí co myslíte? Moc děkuju za názory

lencaa11
18. lis 2022

@havajanka ano je tam pěkně vidět //

havajanka
20. lis 2022

@lencaa11 tak si představte že jsem si dělala test za tři dny a tam byla jen jedna čárka,jsem z toho zmatená, protože se mi motá hlava a menstruace mešká 7 dní nikdy jsem to neměla v době menstruace jsem akorát lehce 3 dny spinila ale malinko,ale teď od tý doby nic,hodně mě bolí prsa což v den před menstruaci vůbec až teď ...stalo se to některé z vás že měl negativní test a byla těhotná ??? Zajdu si k lékaři já jen jestli nejsem nějaká rarita

maminkanella
20. lis 2022

Ahoj holky, vidíte tam ducha?
Já jo, ale nevím, jestli si to nevsugerovávám 😁
Ms mám mít za 2 dny

hasara33
20. lis 2022

@maminkanella krásný, jasný duch 👍

maminkanella
20. lis 2022

@hasara33 ale teď večer, když se na ten test dívám, tak to jde opravdu slabě vidět 🫢 až skoro vůbec 🫢

lencaa11
20. lis 2022

@maminkanella něco málo tam je testovat ráno -dopoledne třeba čárka bude víc vidět ☘️☘️👻

lencaa11
20. lis 2022

@havajanka někdy to můžou bejt rozházené hormony když nepřijde Ms do týdne zašla bych k lékaři

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru