Duch?

6. srp 2021

Ahojky, chtela jsem se zeptat, zda tam něco vidíte 😊

miszulicka
6. srp 2021

Něco malinko jde vidět ale spíš bych ještě počkala. A zkusila tak o dva až tři dny pozdeji

marselina
6. srp 2021

Taky něco maličko vidim.kdy mas dostat ms?

petradt1986
6. srp 2021

Vidim🍀

autor
6. srp 2021

@marselina chtěla jsem to jen zkusit, právě až za 14 dní. Takže jsem si myslela že nic nepujde vidět. A hlavně jak jsem nedočkává, tak jsem si řikala že je to blbost, ale zkusila jsem si to 🙂

marselina
6. srp 2021

14dni je ještě dlouhá doba, ale drzim pesticky ať čárka sili

autor
6. srp 2021

@marselina No uvidíme, musím čekat. Snad to klapne😊

nase_mimi
6. srp 2021

Jako ze mas dostat MS za 14 dni? To ti nejak nevychazi, ne? To bys mela ted ovulaci a pri ovulaci delat tehotensky test je trochu blbost...

autor
6. srp 2021

@nase_mimi jasně je to blbost. Ovulaci jsem měla v pondělí a a hned jsme na to skočily. Menzes přesně ma dojít za 10 dnů. Já jsem to jen chtěla zkusit, vim že bych stejně nic nešlo vidět.

katherine177
6. srp 2021

Je možné, že ten duch je tam z tohoto důvodu ne z důvodu těhotenství.Říkal mi to i gynekolog.

nikjean
9. srp 2021

Já tomu nějak nerozumím, sama píšeš, že víš, že tam nic nepůjde vidět, což je fakt, protože za 5 dní od ovulace opravdu není možné mít pozitivní test. Tak proč testuješ? To je naprostý nesmysl.

autor
10. srp 2021

@nikjean Ja vím , prostě jsem blondýna😂😅. No jsem zvědavá, v pondělí to mam dostat, tak snad se nedostaví ta potvora. Moc bych si přála mít druhé miminko, doma už mam dvouletou holčičku. Už si moc nepamatuju jak to bylo na začátku při prvním těhu. Ale teď mě pobolivá podbřišek a mivam takové lehčí křeče, tak snad to něco znamená.. 🍀

autor
13. srp 2021

@marselina zkoušela jsem si udělat test dnes večer, ráno si dej udělam taky. Tady už jde něco vidět ne?😊jinak ms ma dojít v pondělí, mam testnout hned v pondělí nebo později během týdne, když nepřijde ms, snad nedorazí🙄 a když jsem si ho udělala 3dny před ms neměla by být čárku už více vidět? 😊

katherine177
14. srp 2021

Nechci vás nějak strašit ,ale duch na fotce z 6/8 a dnes ze 14/8 mi přijde ,že moc nesílí

lilian2111
14. srp 2021

Tenhle test dělá bohužel falešné čárky. 😕

katherine177
14. srp 2021

Mám 4dny do ms,mám takto ,ale také nemám vyhráno ,minulý měsíc jsem měla biochemické těhotenství

katherine177
19. srp 2021

@katherine177 tak u mě to už potřetí skončilo biochemickým těhotenstvím 😔😥,jsem z toho nešťastná ,ještě v den ms byla slabá čárka na tt,2. měs.polykám Femibion,naposledy jsem rodila v 2019 , těhotenství bez komplikací...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru