Druhá, přerušovaná čárka na testu

zetpee
16. bře 2018

Holky dělala jsem si teď test a vyšla mi sice druhá čárka ale je taková zvláštní, přerušovaná. Měl to někdo stejně? Přidávám foto.

lachtanice86
16. bře 2018

@zetpee jaká je citlivost testu? Navíc se doporučuje dělat z ranní moči. Kolikátý den cyklus máš? Kdy má přijít Ms?

zetpee
autor
16. bře 2018

25 jinak jsem zkoušela ještě jeden a ten je negativní takže vada testu 🙂

lachtanice86
16. bře 2018

@zetpee no tak já třeba před MS testuji citlivostí 10. Kdyby tam něco málo byli nemuselo by se ukázat na 25

2hanah
16. bře 2018

@zetpee já si nemyslím, že vada testu... taky bych zkusila jiný test s citlivostí 10, ale 25. den cyklu ten test takhle může vypadat, můj mi taky hodně brzo přišel někde víc a někde míň. Ale, není ten test třeba starý?? Mohl ležet dlouho v obchodě mi přijde, ale brala bych ho za pozitivní, držím pěsti!

zetpee
autor
16. bře 2018

Zkoušela jsem 15 minut na to druhý a ten samý test ale byl negativní takže buď byl vadný jeden nebo ten druhý 😂 Uvidíme 🙂

2hanah
16. bře 2018

@zetpee Tak to je náročné, tohle čekání Vám nezávidím 😂

priefi
16. bře 2018

@zetpee udelej si test 10 a ne odpoledne, ale rano. Kdy ma dorazit ms? Preji hodne stesti.

zetpee
autor
20. bře 2018

Tak holky falešný nebyl 🙂 zkusila jsem jinou značku a sílí 🙂 čárka byla do minuty ani ne :D

2hanah
20. bře 2018

@zetpee Gratuluju moc, já si to myslela 😉

zetpee
autor
20. bře 2018

@2hanah No jsem z toho docela vedle, neřekla jsem to ještě ani chlapovi protože jsem v září 2017 potratila a byl z toho špatný. Dělala jsem si raději znovu ten samý a opravdu to vypadá, že se konečně povedlo 🙂 Moc děkuji.

2hanah
20. bře 2018

@zetpee Taky jsem loni v červnu potratila, vím, jak Vám je a k tomu takoví doktoři, ale napodruhé už v pořádku a jsem v šestém měsíci. Moc Vám držím pěsti.

zetpee
autor
20. bře 2018

@2hanah Tak moc gratuluji ❤ Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru