Druhá čárka na testu během testování, pak zmizela

martina_vaneckova
20. únor 2017

Ahoj holky,
vím, že je ještě na testování brzo, jsem 25.DC (normálně mívám 28). Tento měsíc si chci posunout ms, takže bych dnes měla začít užívat Norethisteron. Ráno mi to nedalo a zkusila jsem si udělat TT. Ihned po namočení se objevily //, ale jak test schnul ta testovací čárka zmizela.
Byl by to u nás po 6 a půl letech malý zázrak.
Máte s tím někdo zkušenost?
Děkuji
M.

kastanek87
20. únor 2017

@martina_vaneckova tak to se mi ještě nestalo, to je nějaké divné, zkusila bych ještě jiný test, než začneš brát ten norethisteron....

asus
20. únor 2017

@martina_vaneckova určitě bych test opakovala.😉

misulinka44
20. únor 2017

Čárka se objevila jen v okamžiku,kdy tam prosakovala moc? Pokud ano,je to normální, reaguje to s barvivem...Ta tekutina jak prochází...Pokud to ihned zmizelo,tak bych neřešila...

martina_vaneckova
autor
20. únor 2017

@misulinka44 ano,v okamziku,kdy tam prochazela...nikdy se mi to prave nestalo,ale budu to brat jako negativni 😔

misulinka44
20. únor 2017

@martina_vaneckova tak zopakováním testů nic nezkazis,ale je to normální,když prochází tekutina tím místem,kde je reakční proužek,tak se to zabarvi...A když tekutina projde dál,není už vidět nic

terez225
20. únor 2017

@martina_vaneckova mrkni za jakou dobu se odecita výsledek. Podívej se na test a máš jasno 🙂 když ta moc projíždí opravdu to dělá na těch testech a hned zmizí 😀

martina_vaneckova
autor
20. únor 2017

Holky dekuji,jeste jsem to nikdy nevidela,tak me to trochu zarazilo😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru