Dr.Max dělá falešné duchy?

mionella
26. zář 2022

Holky udělal vám prosím někdy dr.max falešneho ducha??

andyvestecka
Autor odpověď smazal
Zobraz
andyvestecka
26. zář 2022

@mionella nebyla jsem nikdy. ale cetla jsem ze nekomu Jo nekomu ne, největší jistota je jít na krevní testy

bertik20
26. zář 2022

Dělàm pouze Dr. Maxem a spolehlivý je na 100%

mionella
autor
26. zář 2022

@bertik20 děkuji moc za odpověď ❤️

zet83
26. zář 2022

Já také přešla na tyto. Výsledek vždy odpovídal. Zachytil hcg už kolem 240, pak krásně sílil dokonce po dni, a když začlo klesat, tak čárka také mizela.

ronyx
26. zář 2022

Dr. Max za mě nejspolehlivější test 🙂👍 třetím těhotenství a nikdy nezklamal.

janches
26. zář 2022

@mionella za mě je spolehlivý, ale má asi méně barviva. Takže pokud tam máš ducha, tak to vypadá dobře 😊. Držím pěsti, ať sílí 🍀

mionella
autor
26. zář 2022

@zet83 děkuji moc za odpověď 😊❤️

mionella
autor
26. zář 2022

@ronyx Děkuji moc za odpověď 😊❤️

mionella
autor
26. zář 2022

@janches děkuji moc za odpověď 😊❤️

betthany
26. zář 2022

Ja měla takovýho “ducha” loni, když se tady rozjely debaty o tom, že Max dělá falešný duchy. Nechala jsem to teda být, dostala jsem MS, a za 20 dni poté mi prasklo mimodelozni a skoro jsem vykrvácela. Takže ja už na “falesnaky” nevěřím a budu si už dávat velký pozor i když se objeví jen takováhle slabá potvora. Mimochodem nabrané HCG přesně od testu za tři týdny - hodnota 21.000, a přitom na testu v době 4 denního zpoždění skoro nic + pak druhy den přišla MS. Tak bacha na to, me to málem stalo život.🙈

jana_001
27. zář 2022

@betthany Vždy když jsem měla druhou "falešnou čárku" tak byla šedá. Dr. max testy rádi dělají kanálky (tedy alespoň mně) ale falešného ducha mi nikdy neudělal. Pokud je čárka růžová tak to je opravdu duch

mionella
autor
27. zář 2022

@jana_001 přesně tohle si myslím...děkuji za odpověď 😊

esterak20
27. zář 2022

Zdravím chtěla bych slyšet váš názor co si o tom myslíte? Jeden dělaný včera večer a dva dneska odpoledne

esterak20
27. zář 2022

@esterak20 mimochodem ještě nevím jestli to do konce měsíce nedostanu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru