Dle ms 6+0tt, ale na ultrazvuku jen dutinka. Co myslíte?

zetpee
24. črc 2024

Mám 7 dní vynechanou menses, test pozitivní v den vynechané a dnes jsem byla na prvním ultrazvuku. Sestra mě objednala brzo kvůli předchozím potratům a nedávnému ZT. Na ultrazvuku byla vidět jen dutinka a jakoby se začínal dělat žloutkový váček. Na další kontrolu mám přijít 1.8. Nekrvacim, nespinim, nic mě nebolí. Je mi teda špatně, jsem pořád unavená ale to k těhotenství prostě patří. Jak jste to měli vy? Vím, že je to buď a nebo ale.. Děkuji

misha31
24. črc 2024

Ahoj, v 6+0 uz bylo i srdicko. Ale ja uz mela dalnici 10dpo, mam silneho kluka.
Myslim, ze toho 1.8. budes mit videt i srdicko a bude to v poho, tusim, ze by melo byt videt do toho 8tt, takze cas.

anniej
24. črc 2024

Měla jsem to stejně, šla jsem za cca 2 týdny a bylo vše vidět už krásně 😊

terezie90
24. črc 2024

Ahoj, já jsem si udělala test 5 dnů po vynechání a dálnice, doktor mě vzal ještě před Vánoci, přišlo mi to velmi brzy na kontrolu, ale věděl co dělá. A na utz bylo krásně všechno vidět a srdíčko taky❤1.8.už to budeš mít v klidu🍀🍀🙏🏻Přeji hodně štěstí ❤🍀🌹

zetpee
autor
3. srp 2024

Ahoj holky, tak jsem změnila gynekologa a včera byla na první návštěvě. Miminko všechno krásně dohnalo a odpovídá 7+1tt dle menses jsem 7+3tt. Srdíčko má jako zvon a všechno vypadá v pořádku. Dostala jsem utrogestan kvůli předchozím potratům a ještě jedny léky ale nepamatuji si název. Další kontrola 16.8. to se asi zblázním 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru