Divná menstruace. Těhotenství?

24. srp 2020

Zdravím ženy, chtěla bych se zeptat zda se někomu stalo něco podobného popřípadě bych chtěla znát váš názor 🙂 jsem po porodu 11. měsíců a MS jsem dostala asi třetí měsíc po porodu (nekojila jsem) nicméně každá MS trvala třeba 14 dní i déle :roll: nic mě nebolelo kromě běžných lehkých MS bolestí a více jsem krvácela prvních 5-7 dní tak už to bylo spíš jen špinění nebo lehké krvácení (řešila jsem to s dr. a dle něj je vše v pořádku) nicméně poslední cyklus jsme měli s manželem sex během MS s ejakulací dovnitř, protože se manžel prostě nějak přestal kontrolovat :D (o druhé se nijak zvlášť nesnažíme, ale nevadilo by kdyby se povedlo). MS po 14 dnech o jejího začátku přestávala tak jsem si říkala "super, už to končí" ..no jenomže ono to pořád trvá, pořád špiním a jdou že mě prostě takové jakoby krvavé hleny a trochu i světlé krve, trvá to už téměř měsíc a 3. týdny je to od toho sexu s ejakulací dovnitř. Včera jsem zkoušela těhotenský test (mamatest), který byl sněhobílý, ale z večerní moči takže jsem si řekla, že pro jistotu zkusím ještě dnes z ranní moči a objevil se v limitu hoooodně slabý dušík, ale je tam, 100 % to nemám vsugerované a není to ryska. Co myslíte? Je to možné nebo to může být způsobený něčím jiným? Díky za odpovědi.....můj dr. má teď dovolenou takže jsem objednaná až na září. :roll:

mzacikova
24. srp 2020

Máte fotku testu?
Těhotenství to být může, ale taky to můžou být hormony. Mě než se ustálila ms trvalo šílené dlouho a měla jsem ji i 2x do měsíce 🤦‍♀️

autor
24. srp 2020

@mzacikova zkoušela jsem, ale na fotce je to prakticky neviditelné, ale reálu tam opravdu je ...jako já mám odjakživa ms takovou prapodivnou, ale tohle je teda novinka

mzacikova
24. srp 2020

Já tam něco málo vidím. Fotky zkreslují.
Počkejte 2 dny a zopakujte. Pokud by to bylo těhotenství, už by se to ukázalo

autor
24. srp 2020

@mzacikova no pravda, že nezbývá než čekat a uvidím 🤷 ale to špinění už je vážně otravný 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru