Dilema, jsem nebo nejsem těhotná?

denisamaz
6. dub 2016

Zdravím dámy, mám dilema jestli jsem v tom nebo ne. Cca 5 měsíců se s manželem snažíme o mimčo. Několik let jsem brala hormonální antikoncepci a i po vysazení (cca 7 měsíců) jsem si dle menstruace mohla řídit hodinky. Ale teď už se druhý den nedostavila a ani nešpiním nebo tak něco. Jen mě mírně pobolívá v podbříšku. Dělala jsem si mamatest 10 a tam mi vyšla jen velmi slabá čárečka. Dle výpočtů bych byla asi nějak ve třetím týdnu. Je možné už v tak krátké době aby fungovaly tyto domácí testy? Děkuji za odpovědi.

soyevita
6. dub 2016

@denisamaz Já jsem měla při druhém dni zpoždění dálnici.Můžeš mrknout do mého alba,ale záleží na tom,kdy jsi měla ovulaci.Testovala jsem Pepinem.A pokud máš slabou čárku,vypadá to,že jsi těhotná.Ano testy mohou už tak v krátké době fungovat,záleží na citlivosti testu.

denousek
6. dub 2016

no jasně že jo.... v den spoždění už ukáže-někomu už i dřív 🙂 gratuluji 🙂

bajana
6. dub 2016

Dve čiarky (nie duch)=tehotenstvo. A si v 5.tt, nie v 3.tt. Počíta sa to od 1.dňa poslednej menštruácie.

denisamaz
autor
6. dub 2016

A jak poznám rozdíl mezi duchem a jen slabou čárečkou..?

sunnurse
6. dub 2016

Hele, ja nemela povestnou dalnici ani v 5tt. Udelej test pozitri pro kontrolu, ale myslim, ze jsi 🙂

veraga
6. dub 2016

Já měla slabou čárku pořád, nezesílila mi nikdy. A za tři týdny se má ten duch narodit. 😅. Zkus si udělat test od Dr. Max. Ty mi vycházely trochu silnější než Mamatesty. Ale myslím, že můžu gratulovat. 🙂

iveta93
6. dub 2016

Mě vyšel pořádně pozitivní +- 4-5. týden. Počkej pár dní a zkus to znovu. Můžu doporučit Lady MAX, vždy ukázali správně. 🙂

denisamaz
autor
7. dub 2016

Dekuju holky... zkusim dalsi testy a dam vedet... 😉

denisamaz
autor
7. dub 2016

Takze holky je to tam. Nejspis.... 🙂

lichtakova
7. dub 2016

Nejspis jo 😉

iveta93
7. dub 2016

Takhle mi to taky začalo a z proužku už je 4. měsíční raubířka. Jen ať sílí a gratuluji. 🙂

soyevita
7. dub 2016

@denisamaz To vypadá velice slibně,držím pěsti 🙂 Potichoučku gratuluji 😉

denisamaz
autor
8. dub 2016

Děkuju všem, a ještě jeden dotaz kdy mám volat doktorovi co nejdřív nebo mám čas?

soyevita
8. dub 2016

@denisamaz To je ještě čas,já jsem čekala vždy cca do7.týdne,aby byla vidět srdeční akce.Teď by nebylo nic vidět a dělali by Ti odběry krve

danchacha
8. dub 2016

@denisamaz Gratuluji, taky jsem v den zpoždění měla velmi slabou čárku, takovou jakou jsi teď dala ty jsem měla 1-2 týdny po zpozdeni.
K doktorovi nespechej, jsou to pak jen zbytečné nervy a čekání na srdíčko, také bych volala nejdříve tak v 7tt a klidně můžeš i později, když vydržíš a nebudes mít žádné problémy (např špinění apod).

denisamaz
autor
8. dub 2016

Tento test co jsem sem dala jsem si dělala 3 den zpoždění. No asi se stejně objednám pač já tam mám doktorku jednou za 14 dní. tak mi to výjde cca na 8 týden.

nupta
8. dub 2016

Já jsem gynekoložce volala hned po udělání druhého testu (pro jistotu, ten první měl prošlou expiraci...) - tj. cca 5.-7. den od vynechání a objednala mě na 8. týden. Nemohla jsem se té kontroly dočkat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru