DigitalClear Blue TT, měly jste okolo pluska bílý obrys?

dasenka888
17. zář 2014

Teď odpoledne jsem dělala TT DigitalClear Blue... Chtěla bych slyšet názor těch co ho měli negativní a jestli měli okolo pluska ten bílý obrys ? Četla jsem, že je to vadný test, máte s tím někdo zkušenost ? Prosím ? 🙂 Zkusila jsem ho i rozebrat :D vím , že se to nemá, ale za ty prachy mi to nedalo :D

Jinak včera a dneska mi vyšel mama test slabě pozitivní 🙂

dasenka888
autor
17. zář 2014

@nynus koukej, tak jsem z toho jelen :(

radushka1
17. zář 2014

to je jednoduché 😎 , je to v citlivosti testu, zatím co proužky mají zřejmě citlivost 10 mlU/ml , tak digi Clearblue má citlivost 25 mlU/ml 😉 ... ne všemu v příbalovém letáku se dá věřit (myslím tím slibům, že uvidíš výsledek už 4 dny před MS, což CB slibuje) ... 12 DPO ještě zázraky chtít nemůžeš 🙂

dasenka888
autor
17. zář 2014

@radushka1 tfuuuj si mě uklidnila, děkuji mockrát 🙂))

radushka1
17. zář 2014

🙂 přeji hodně štěstíčka 🙂

dasenka888
autor
17. zář 2014

@radushka1 děkuji 🙂)

majkylove
17. zář 2014

tak vidím žes nevydržela 😀 ale neboj,určo to tam je 😉

cacenka_d
17. zář 2014

mama test je nejcitlivejsi, tyhle super moderni mi dokonce nejaky ala clearblue nevysli hodinu jsem na ne koukala)... za 3 dny jsem otevrena kos a ejhle on byl pozitivni 🙂

nynus
17. zář 2014

nooo tak to koukam ja vorvan 😀 si to nevydrzela vid 😉 ja si myslim ze si drzim palecky a myslim na tebe koco 😎 zkus dalsi dny asi jak pise radushka1 tak je to asi brzo 12DPO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😕 ja chci takyyyyy 🙂

nynus
17. zář 2014

@cacenka_d coooooooo 😀 😀 to se fakt stalo s clearblue no oni jsou dosti drahe tedyk 🙂

nynus
17. zář 2014

@cacenka_d a nezmizi to prave po nejake dobe ten vysledek takze proste kupovat papirkove 🙂

dasenka888
autor
17. zář 2014

@nynus nevydržela mě všichni nahlodali :D

nynus
17. zář 2014

@dasenka888 Fakt vseci psali 😀 😀 jooo at udelas hahahahah

lucias135
6. srp 2015

A byla jsi tehotna??? (Ten digitalni test s obrisem?)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru