Dělala jsem si dnes ovu a těhotenský test. Co myslíte?

mishel89
18. črc 2024

Ahoj holky,snažím se s přítelem o Mimi. Dnes jsem si dělala test ovu i těhotenský a na obou mi vyšli 2čárky.Co myslíte?Ovulaci bych měla mít zítra podle aplikace.

titina12
18. črc 2024

Tehu test vypadá pozitivní zkus další 🙂

j.a.n.i
18. črc 2024

No, je to dost divné... ovulační test není pozitivní ani omylem. A těhotenský by v době, kdy očekáváš další ovulaci musel mít dálnici a ne takového ducha.

mishel89
autor
18. črc 2024

@j.a.n.i taky si říkám že je to divne

mishel89
autor
18. črc 2024
lencaa11
18. črc 2024

@mishel89 podle aplikace se řídit nelze ovu test je negativní to už by musel svítit kdyby zítra měla bejt ovulace 🫣 a TT tam je čárka divná udělala bych zítra nový TT test jiný

jaja01k
18. črc 2024

Ovulační je negativní, těhotenský pozitivní. Zkus těhotenský test za pár dní, jestli bude čárka silnější.

mishel89
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mishel89
autor
18. črc 2024

Zítra si udělám nový test,nebo za dva dny. Včera jsem měla ještě narůžovělý hlen s nitkami.

cherie24
18. črc 2024

@mishel89 aplikace jsou na prd. Vycházejí z toho, že má žena pravidelný cyklus děj se co děj. Tím pádem, jakmile dojde k nějaké odchylce, tak už ti aplikace ukazuje nesmysly.

titina12
18. črc 2024

Udělej další zítra nebo za pár dní 🙂 hcg ocividne v moci máš to by bylo divné kdyby jsi měla 2 testy vadný. Uvidíš další dny držím palce 🙂

sorboni30
18. črc 2024

@mishel89 no já myslím, že jsi těhu ✌️

klpoiu
19. črc 2024

Dej vic info: delka cyklu, poslední ms.

mishel89
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mishel89
autor
19. črc 2024

@klpoiu poslední MS byla 1-4.7.

veronicka89
19. črc 2024

Podle me si tehotna

klpoiu
19. črc 2024

@mishel89 A delka byva jaka? Ale s průměrnou délkou cyklu 28 dnu by si byla těsně po ovoluci.

chumlee71
20. črc 2024

@klpoiu I tak je to divný, že by jí už test ukazoval pozitivní.me to přijde brzo po ms,ale nikdy nevíš.......

salmina
22. črc 2024

Zkusila bych těhotensky test dr.max nebo livsane....jsou spolehlivé.. pokud tam bude jen náznak jste těhotná....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru