Dá se u těhotenského testu něco pokazit?

10. kvě 2021

Omlouvám se za anonym, ale zatím nechci, aby to někdo věděl, protože si tím nejsem úplně jistá. Už 5. den špiním a nevím, co si mám o tom myslet 🙄 Jestli je to takhle v pořádku nebo ještě přijde MS... Dá se u dělání těhu testu něco pokazit nebo je to absolutně blbů vzdorné a je tohle pozitivní test?

nikishkaaaa
10. kvě 2021

Tohle je krásně pozitivní test, teď samozřejmě záleží, zda se těhotenství udrží. Jinak by mohlo odejít jako opožděná menstruace. Držím pěsti 🍀

ema90
10. kvě 2021

Nevypada, ze by byl spatne provedeny nebo rozmoceny 🙂 Za me je pozitivni 👌🏼🍀

Ale takto v zacatku se bohuzel stava kde co. Spineni muze znamenat, ze ms nakonec prijde, ale taky nemusi znamenat nic.

izzylka
10. kvě 2021

Pokud jsi ho namočila jen po tu rysku max, tak je provedený správně. To špinění může být k těhu, nebo to bohužel může být předzvěst blížící se ms ..... takhle na začátku nezbývá než čekat a doufat 🙂

keksik002
10. kvě 2021

Test je pozitivni, zalezi zda se udrzi.. Pockala bych tam týden a pokud bys to nedostala zasla bych na gyndu
🙂

jjasmina
10. kvě 2021

Pojazit se nic neda, ale pokud spinite, uvidíte jestli se udrží nebo ne, každopádně bych zavolala na gyndu a objednala se klidně za 14 dní nejlépe 🙂

klokanka31
10. kvě 2021

Je to pozitivní 🍀

autor
10. kvě 2021

@ema90
@jjasmina
@keksik002
@izzylka dámy děkuji za odpověď. Já už jsem se s tím rozloučila. Jak jsem začala špinit, pochopila jsem to jako neúspěch. Ale pořád mě tak zvláště bolí břicho, je to ale trošku jiná bolest než před MS, tak jsem si přeci jen test udělala. Tak uvidíme, u první jsem krvácela taky, ale jen 2 dny, teď ještě kojím k tomu, tak má asi tělo hormonální přetížení. 🙄

autor
12. kvě 2021

Tak test sílí 💪 snad tady s námi bude další špuntík, i když vím, že teď je to ještě pořád nejisté, co z toho bude 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru