Cysta a pozitivní TT. Může za to cysta?

monyscerna
4. srp 2020

Holky mela bych dotaz je možný ze by cysta udělala positivní TT a jak moc by druha čárka byla silná?..mám 8 dni zpoždění..nic me není,neboli,cítím se dobře. Tehotesky test jsem si udělala pro jistotu dr budu volat zítra. Prikladam i fotku.

squezy
4. srp 2020

@monyscerna Takhle pozitivní těhotenský test jsem tu už dlouho neviděla 🙂 Jak víš, že máš cystu? Podle mě jsi jasně těhotná 🙂

amazonkajanik
4. srp 2020

@monyscerna kdybys měla cystu,tak by tě nejspíš něco bolelo. Ale tohle je zřejmě jasné těhotenství a zpočátku na sobě nemusíš nic poznat,krom zpoždění ...😁

nina004
4. srp 2020

@monyscerna Ja mám cystu 5cm a keď mi vyšli takéto čiarky ,tak to teda tou cystou nebolo ;)

mona91
4. srp 2020

Tak každý tomu pracovně říká jinak, někdo mimco, nekdo plod někdo embryo někdo tečka, my měli sushi, tak proc tomu neříkám cysta 😉 každopádně k dotazu tohle cestou nebude, gratuluji a držím palce

piskoteka
4. srp 2020

@monyscerna pozitivní TT udělá těhotenství, tohle je dálnice, gratuluji! 😊
Já měla na začátku taky cystu, byla tak velká, že stínila na fazolku, takže z úplného začátku těhotenství nemám ani pořádnej obrázek 🤣
Dostala jsem injekci agolutinu, cysta se vstřebala a vše bylo ok.

levandule_k
4. srp 2020

@monyscerna gratuluji k těhotenství 🙂 Jak dlouho máš zpoždění, 8 dní, jak píšeš tady nebo 14, jak píšeš v jiné diskuzi?

balogis
4. srp 2020

Některé cysty mohou udělat druhou čárku na testu ale myslím,že by to nebyly takové dálnice a tím spíš když máš opožděnou ms,tak bych si byla téměř jistá ,že je to těhotenství 😉
Ps: někdo psal výše,že cysta bolí..ne nezbytně,já měla cystu na vaječníku 5*8cm a vůbec sem o ní nevěděla,až náhodný utz u Dr to ukázal.

palja
4. srp 2020

Myslím, že se jedná o těhotenství, gratuluji 💞🍀

tasimia
4. srp 2020

Tak tohle určitě není cysta.

lalolita
5. srp 2020

Tak tohle cysta není ani zdaleka. Tohle je jasný těhotenství 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru