Co se to děje?

22. zář 2022

Zdravím, ve středu 7.9 jsme měli s přítelem nechráněný sex (normálně se chráníme kondomem, ale na dovolené jsme na něj zapomněli). Menstruace přišla v pátek 9.9 i když měla přijít až 12.9. (od porodu ji mám přesnou). Jenže byla jiná, trvala 6 dní (normálně trvá 4 dny) a bylo to spíš jen špinění a neměla jsem ani bolesti. Před 2 a půl rokem jsem 4 dny před MS otěhotněla s dcerou. Tak jsem si před chvílí udělala těhotenský test. Posuďte samy.
Trochu vyšiluju, protože jsme chtěli zkusit druhé dítě až příští rok. Ale jestli to vyšlo už teď, tak to samozřejmě problém není. Myslíte, že by to mohlo být těhotenství?

Ještě bych chtěla dodat, že v srpnu jsem měla biochemko, po skončení MS byly testy negativní.

katherine177
22. zář 2022

Zkuste za pár dní znovu test ,jestli bude sílit

pampeliska1313
22. zář 2022

Něco tam je…)…

lencaa11
22. zář 2022

Něco tam je testovat dál ☘️☘️

karkulka1283
22. zář 2022

Podle mě by už čárka byla silnější 🤔

jjasmina
22. zář 2022

Mohlo to být biochemko a hcg chvilku mohlo ještě zůstat

autor
22. zář 2022

@jjasmina jako že jsem otěhotněla ty 2 dny před MS? Protože při srpnovém biochemku jsem po skončení MS měla testy už negativní.

autor
22. zář 2022

Zkusím další test v neděli a uvidíme... při srpnovém biochemku jsem prostě věděla že jsem těhotná ještě před pozitivním testem. Teď necítím vůbec nic. Jen mám občas ovulační bolest, ale ovu testy jsou negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru