Co myslíte holky?

mamaprincezny
26. srp 2022

Ahoj. Mam doma 3 letou dceru, a minuly měsíc jsem potratila, mimi odeslo s o 4 dny pozdější ms. Dnes jsem 3 dny do ms a udělala jsem si test, protože jsem si zítra na oslavě chtěla dat pivo/ víno. A ejhle ,duch. Co myslite ženy?🙂

mamaprincezny
autor
26. srp 2022
sangina
26. srp 2022

nádhera..to je ale pěkný tlustý duch..gratuluji ..potichoučku

vikysek0987
26. srp 2022

@mamaprincezny Dušík je krásný-oveř i jinou značkou,tyhle testy je dělají....
Držím palečky 🍀

kackabis
26. srp 2022

@mamaprincezny a nemůže to být zbytek HCG po tom biochemku? Kamarádce po SP radili ať si nedělá testy, že ještě může být zbytkové HCG, zkusila bych jestli bude sílit 🙂 když jo, tak je to na dobré cestě

kajka93
26. srp 2022

@mamaprincezny něco tam vidím ale je to hodně slaboučké, takže se nestresuj, pivo si klidně dej a uvidíš za pár dní 😉

pajasala
26. srp 2022

Vidím. Držím palce. Ale udělej pro jistotu jinou značku

nicole_95
26. srp 2022

Ahoj holky, pokud se takto mohu připlést do diskuze… dnes první vynechaný den menstruace… už malinko vidím… co váš názor? Lze takto už brát vážně? 🙂 děkuji!

pajasala
26. srp 2022

@nicole_95 vidím přeji ať sílí

mamaprincezny
autor
26. srp 2022

@kackabis To mě právě že taky už napadlo. Ach jo nemám ráda tu nejistotu a děkuji za názor🙂

mamaprincezny
autor
26. srp 2022

@nicole_95 myslím, ze máme dost podobný test 🙂 tak se necháme překvapit 🙂

nina004
27. srp 2022

@mamaprincezny
@nicole_95 Na oboch testoch vidím pekné čiarky. Mala som odosť slabšiu ,keď som čakala syna. Tak silno držím prsty obom ☘️✊☘️

mamaprincezny
autor
27. srp 2022

@nina004 děkujeme 🙂 mám 2 dny do ms a začínám mit strach. Je mi 33 let a už bych později mimi nechtěla, protože už ve 30 to byl docela mazec . A ještě je dcera narozena 36tt + 0 akutním CS pro abrupci placenty . Nehledě na to, ze jsem celých 8 měsíců prozvracela a omdlivala kvůli silné anémii. Ale domu jsme šly z porodnice 5. Den. Protože jsem rodila skoro v noci . A protože jsem nedokázala vstat po te ztrátě krve . Musela jsem dostat infuzi a malá potřebovala vyhrev . 🫣 no doufám, ze vůbec druhy půjde . Kor teď po tom biochemku. Ale Dr říkala , ze prave teď to máme zkusit . Ze máme pohnojino. Akorát teď nevím, jestli mi tělo říká , ze jsem tehu nebo ze má přijít ms. Ono se rekne , nemysli na to. Ale víte jak to je ?! 🙂
A děkuji všem za názory a odpovedi . Určitě dam vedet jak to dopadlo…

janusa6186
28. srp 2022

Ahojky.Jsem 4 po zpoždění MS.Co myslíte?

pajasala
28. srp 2022

@janusa6186 vidím dvě//

mamaprincezny
autor
28. srp 2022

@janusa6186 myslím, ze je to tam 🤗❤️.

carolineg1
28. srp 2022

Je tam ale jedno malé myslím zvládneš 🤗

janusa6186
28. srp 2022

@carolineg1 jak to myslis?

mamaprincezny
autor
29. srp 2022

@nicole_95 tak jsem to dostala , přesně na termín 🥲. Tak zase nic….. tak držím palečky všem ostatním a děkuji za odpovedi všem 🙂

carolineg1
29. srp 2022

@janusa6186 malé pivo

mamaprincezny
autor
29. srp 2022

@carolineg1 nedala jsem si a přesto přišlo ms . Nevadí. Ještě není všem dnům konec 🙂.

nicole_95
1. zář 2022

@mamaprincezny Ahojky, hlasim se po par dnech… 🙂 ve čtvrtek (26.8.) byl ten první, následně jsem zkusila v ut (30.), proužek o moc nezesilil, tak jsem to chtěla “rozseknout” digitálním.. ten potvrdil 1-2.. je možné ze proste jen byla později ovulace, proto ještě proužky tolik nezesilily a je to tak v pořádku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru