Co myslíte?

nihanin
3. srp 2021

Ahoj holky dneska odpoledne jsem zkusila testnout mamatestem a hned v limitu se mi ukázal dušík ms měla dorazit zítra ale cca tak před dvěmi hodinkami jsem začala špinit ne moc zatim po utření.. Dušíka snad uvidíte lip to vyfotit nešlo prikladam foto.. Nevim co jsi mám otom myslet.. Břicho mě extra nebolí jen jsou bolesti prsou cyklus mívám 27-29.. Setkala jste se některá ze jste spinila a těhu jste byla? A bylo vše ok? Děkuji moc za každé odpovědi 😔

jako_mala_holka
3. srp 2021

Já vidím ducha, víc ti nikdo neřekne, jedině udělat další test třeba ve čtvrtek nebo v pátek a uvidíš, jestli bude sílit, nebo se rozjede menstruace

michaelarousova
3. srp 2021

@nihanin to je bohuzel 50 na 50☺️Drzim palce ☺️

nihanin
autor
3. srp 2021

Děkuji za odpovědi 🙂zkusím ještě testnout pokud uz zítra to nebude jasné jestli se mi rozjede ms 🤦‍♀️

marselina
3. srp 2021

@nihanin taky vidim ducha

nihanin
autor
4. srp 2021

Ahoj holky tak ms se rozjela sice ne silně ale jasna krev je hm tt sem zkusila dnes a opět slabá tak zřejmě biochemko 😔

iwciajagielska
5. srp 2021

Ahoj holky prosím co vidíte? Druhá čárka špatně vidět i je hned vedle té první.. pravděpodobně vadný test ale co o tom myslíte? Děkuju za odpovědi 🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru