Chybný digitální test?

stelka23
29. pro 2020

Ahojte chcem sa opýtať dneska som si robila clear blue tehotenský digitálny test. Ukázalo mi mínus s ohraničeným pluskom tak som ho rozobrala čo som sa dočítala tu že ho niektoré rozoberajú a písali že tam mali vždy čiarky aj keď neboli tehotné. Ibaže ja som nemala ani jednu môže byť že bol chybný test? Ďakujem za vaše odpovede .

pajasala
29. pro 2020

@stelka23 zkus obyčejný papirkovy test a uvidíš

waisinka
29. pro 2020

Ale takhle se ukazuje ze je negativni .. minus s ohranicenym pluske . Je to digital , takze jak na kalkulacce mas taky ohraniceny cisla . Jestli tam bylo minus , tak je blbost do toho lest

stelka23
autor
29. pro 2020

@pajasala dobre skúsim . Ale som prekvapená toľko peňazí za to a nič z toho . Keby som vedela ani nekúpim . Už sa budem spoliehať iba na papierkove.

stelka23
autor
29. pro 2020

@waisinka Tak chcelna som vyskúšať ako aj niektoré čo písali že skúsili otvoriť.

chrystyanna
29. pro 2020

@stelka23 promiň, ale pokud je negativní, tak bude negativní test za 30 Kč i za 3000 Kč.
Tyhle testy si většinou holky schovavaji na chvíli, kdy jim papírový dělá carky tlusté jak prst.
Dávají pak tyhle "lepší"partnerovi, vyfoti si je na památku atd.

waisinka
29. pro 2020

Jen zbytecne nervy .. tenhle trend otevreni digi testu 🙄 neni pozitivní , takže těhotenství tam nenajdeš

chrystyanna
29. pro 2020

@waisinka to je to samé jako hledání neexistujících duchu na papírových nejlépe v půlce cyklu.
Jedna z tisíce měla to štěstí, že ji digitální po rozebrání ukázal pozitivní, tak se to bude dělat.

loylii
29. pro 2020

@stelka23 test za to nemůže, ze nejsi těhotná🤣.. pokud si v začátku, tak ti to neukáže. Ukazuje od 25 jednotek Hcg. U mě nikdy nelhal. Bud jsem byla těhotná nebo ne. Není nic mezitím. A pokud ho mas negativní, tak dle firmy Clearblue ještě nejsi těhotná. Zkus papírový a pokud uvidíš čárku, teprv dělat digital. Až se ukáže plus, volej Dr.

stelka23
autor
29. pro 2020

Ďakujem vám všetkým za odpovede . Kúpim si ešte papierkovy . Potom sem napíšem ako som na tom ❤️

jjasmina
29. pro 2020

@stelka23 digi zbytečné rozebírat, buď je tam plus nebo minus, hlavně je to citlivost až 25, zatímco papir citl 10

brambora28
29. pro 2020

@stelka23 co myslíš tím nic z toho? Že ukazuje digitální negativní, znamená to, že těhotná nejsi. Nevím, co bys chtěla, aby ještě ten test ukazoval?

sudylichozrout
29. pro 2020

@stelka23 Papirkovy kupovat nemusis. Pokud jsi mela minus na digitalu, nejsi tehotna.

stelka23
autor
29. pro 2020

Nevydržala som to a išla som si kúpiť papierkovy test dneska . Robila som si ho až teraz lebo som spala 😂🤦🏻‍♀️. Takže vidíte niečo ? 😊

alilali
29. pro 2020

@stelka23 Kolik dnů máš zpoždění MS? 🙂

ema90
29. pro 2020

@stelka23 Slaby duch tam je 🙂 Nicmene zatim neni k cemu gratulovat 🙏🏼

stelka23
autor
29. pro 2020

@alilali 1 deň. 😊

stelka23
autor
29. pro 2020

@ema90 veď jasné ráno urobím ešte jeden vtedy je najlepšie robiť som zvedavá dúfam že bude silnejší 😊

ema90
29. pro 2020

@stelka23 Nejlepsi nevim, ale snad bude silnejsi 🙂
Ja si delala test v den vynechani ms a az vecer a carky byly krasne jasny, daleko vic, nez nasledujici den rano 🤷🏼‍♀️🙂

stelka23
autor
29. pro 2020

@ema90 aha no tak dúfam že bude silnejšia . Ale aspoň som sa poučila že Digitálny test som si urobila zbytočne . Veď uvidím ráno . Budem sem hneď písať.

ema90
29. pro 2020

@stelka23 Urcite by uz rano mela byt carka zase o neco silnejsi, pokud se jedna o prosperujici tehotenstvi ❤️ Drzim palce.

stelka23
autor
30. pro 2020

@ema90 ďakujem veľmi pekne ❤️

nikynikol25
30. pro 2020

Ahoj určitě už tam duch je vidět hezky,já třeba měla silnější testy odpoledne nebo večer a ráno z ranní moci slabší

jjasmina
30. pro 2020

@stelka23 ono hodně záleží , kdy byla i ovulka, čekala bych silnější čárky

loylii
30. pro 2020

@stelka23 jak zbytecne? Příspěvky ti na to odpověděli jasne. Měla si nižší Hcg než 25, proto se neukazálo +

meronym
30. pro 2020

@stelka23 Stin tam je, ale pri zpozdeni by jiz carky mely byt silnejsi. Viz muj test. V kazdem pripade drzim palce a dejte nam vedet.

katherinka33
30. pro 2020

Vůbec jsem nepochopila to množství negativních či ironických komentářů. Tady je zase chytrolínek, které nemají pochopení pro někoho, kdo asi na tu svou vytouženou druhou čárku čeká a tak se chytá čehokoliv. Doufám, že vás to uspokojilo a můžete jít zase o diskuzi dál...

katherinka33
30. pro 2020

@stelka23 Myslím, že to je slušný dušík. Ovulace mohla být později, každá to máme jinak. Tak se neřiď podle fotek testů ostatních, ale kontroluj si, jestli čárka sílí a těhotenství prosperuje a držím pěsti, ať je vše v pořádku.

chrystyanna
30. pro 2020

@katherinka33 nejde o uspokojení nějakých chytrolinek ale o pokus trošku uklidnit naději, která může být lichá.
A ano přeju každému zdravé miminko, ale testovát od půlky cyklu skoro a hledát neviditelné duchy je jen psychické ničeni se. (Tam kde je pěkně druhá čárka, tam to chápu, ale stejně je to 50:50 pořád)
A mimo chodem má cesta k prckovi trvalá dva roky..

nikynikol25
30. pro 2020

@stelka23 zkus zítra další nebo večer a možná bych zkusila zítra nebo pozítří digitální ten ti to rozlouskne úplně já měla takovou čárku a hned jsem udělala digitální a byla jsem 11dpo

katherinka33
30. pro 2020

@chrystyanna Ale i ty pokusy o uklidnění naděje mohou být vedeny jiným trochu vcitenejsim způsobem, nemyslíš? Každá jsme jiná, každá jsme jinak zvědavá. A taky je to jen a jen její věc, kdy a jak testuje. Podle mě s tím jen nemá zkušenosti a tak je tady hledá. A místo nějakého uklidnění tu vidím převážně jen rypani.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru