Chci se zeptat, co tam vidíte? Jsem těhotná?

mychalina
16. únor 2016

Už 13 dní čekám na menstruaci 😒 a pořád nic, tak jsem zkusila testík a ono tohle. Já tam vidím //, ale nejsem si jistá 🙂 ☹
Je to trošku blbá kvalita :-/

berninka
16. únor 2016

Co to je za test? Přijde mi taková úzká, ale vidím ji 🙂 Já bych řekla, že jsi v tom!

mandala
16. únor 2016

Podle mne to není těhu, ale nejsem zase v těch testech tak zkušená, takže třeba se pletu.

kolibricek36
16. únor 2016

no já tam vidím ducha - takže asi nejspíše ano - zkus za dva tři dny - mělo by ty // už být jasnější

verusky
16. únor 2016

carka tehotenska je opravdu nezvykle tenka. to jedine vidim jako "vadu", jinak by to bylo urcite miminko 🙂 tak snad je 🙂

samaber
16. únor 2016

příjde mi,že je čárka obarvená z obou stran, což spíš ukazuje, že se mohl propit barvivo, hodne zalezi na znacce testu, s nekterymi mam blbe zkusenosti. typu unimark ..

susmevem
16. únor 2016

Zkusila bych jiný test od jiné značky. U tohohle bych spis měla pocit, ze je špatně udělaný. Ta čárka je divná...🙂

krosed
16. únor 2016

podle mě to je špatný test...😉 zkus nový...😉 ale pokud bych měla už 13 dní zpoždění, šla bych na gyndu....😉

helen_h
16. únor 2016

Čárka je opravdu divná, i když se jedná o ducha, bývá ta testovaná čárka stejně široká jako kontrolní proužek, jen je mnohem méně viditelná. I ta barva je taková divná, bohužel mohlo jít o vadný test... Určitě zkusit jiný a nejlépe z ranní moči.

mrshka
16. únor 2016

toto bohužel bude vadný test, doporučuji jiný a nejlépe i jinou značku

promar
16. únor 2016

Já mela podobně tenkou čárku a byla jsem těhotná. Ale zkusila bych ještě další test, s každým dnem těhotenství stoupá hladina hcg, po par dnech by mela byt čárka stejně výrazná jako ta kontrolní. Tak držím pesti.

denousek
16. únor 2016

na 13dní spoždění dle mě už by byla dálnice... samozdřejmě záleží na ovulaci... kdy byla... zkus jinou značku testu např dr max.

shine2015
16. únor 2016

Ja tohle nechapu. Vzdyt to neni jasne pozitivni test navic ta druha carka ma uplne jinou barvu.
Promin,ale tvoje chovani mi prijde na hlavu. Misto aby jsi sla a udelala si dalsi test tady zakladas diskuzi...tohle fakt nepochopim.

kamikz
16. únor 2016

Mně se tohle stát, tak jdu za pár hodin (možná i okamžitě) čurat znovu 🙂 kup si jinej test a uvidíš.

lili_k
16. únor 2016

Ja myslim ze jste tehotna 😵 Takovyhle careky byvaji na uplnem zacatku (je stejne siroka ale zatim jsou videt jen okraje), zkuste zitra znovu 🙂 a gratuluji. 😵

agneska7
18. únor 2016

Tohle je ryska tento test ji má hodně viditelnou znám tento test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru