Brát jako pozitivní test?

26. led 2021

Ahoj, včera jsem si delala test večer bílo a rano takto. Je možné ze se to pocase zabarví nebo to mohu brát jako pozitivní?

lachtanice86
26. led 2021

Po kolika minutách si to fotila? Mi prijde ze ještě není ani nasakla moč až nahoru. Kolik dnů meska ms?

amazonkajanik
26. led 2021

Záleží kolikátý dpo jsi. Když je to na počátku,je lepší ranní moč,kvůli tomu,že je koncentrovanejsi. Já slabou čárku vidím,tak zkus ještě jeden cca za 2dny a to by mělo být silnější. Já testovala 3dny před očekávanou ms,odpoledne a byl tam silnější duch,následující dny už čárka. A teď mi tady ten "duch" lítá a zkouší,co vydržím 😂

autor
26. led 2021

@lachtanice86
@amazonkajanik ten je delany vecer . Nechala jsem ho v kelímku a rano byl takto ze je tam i druhá čárka. Proto me zajima zda se druha carka zabarvi po nekolika hodinach i kdyz nejsem tehu . Nevim zda je mozne zabarvení druhe carky i bez možného těhotenství. Nesetkala jsem se s tim. Zkusím jeste jeden test rano. Kdyz jsem si delala tennto co jsem fotila byla tam prave jen jedna čárka a rano takto. .

amazonkajanik
26. led 2021

Takže byl přes noc v moči? Jako, výsledek se bere,pokud se to ukáže do 5min. Déle už je neplatné. V návodu je přesně uvedeno,namočit po dobu 30vteřin,položit na suché místo a vyčkat. Jinak,druhá slabá čárka,když se ukázala po limitu a já měla třeba 14dní zpoždění ,tak to bylo neprosperujici a odešlo to s ms

lachtanice86
26. led 2021

Tak v tom případě to vubec neberu v potaz. Mas ho odecitat do tech minut co tam píšou, na výsledek po x hodinách bych nebrala ohled.

leniczka23
26. led 2021

Test se odečítá do 5 minut, vše co se tam objeví potom není moc směrodatné. Být tebou, zkusím zítra ráno další a pokud tam opět něco bude vypada to nadějně.

jjasmina
26. led 2021

Výsledek po x hodinách je neplatný

emmuska18
26. led 2021

Jak se píše výše, zkusila bych ještě jeden neboť po nějakém čase je ten test již neplatný. Správný výsledek ti ukáže hned potom, nebo po čase v jakém je napsáno v příbalovém letáku

kocila
26. led 2021

Zkus si udelat radne test znovu ,namocit kratce a odecist vysledek ( presto nejake hcg v moci asi mas,jinak by se asi carka nezbarvila)..tak dej vedet co dalsi test👍

cinda84
26. led 2021

Potrebuju poradit je tam ta carka ci ne

cinda84
26. led 2021
cinda84
26. led 2021

Je tam ta carka ci ne,

kocila
26. led 2021

@cinda84 ano ,je tam hezka carka

cinda84
26. led 2021

@kocila a to mam jen 1 den po ms.koupila jsem test nejaky ze to ukaze uz 6 dni do predu

kocila
26. led 2021

@cinda84 zkus vydrzet 2dny a testni znovu,kdyz carka bude silnejsi,je to jasne,tak at je vse v poradku

duchalebonie
27. led 2021

Ahojte holky, co myslíte?

kocila
27. led 2021

@duchalebonie pozitivni👍

verusch
3. únor 2021

Co myslite je tam duch nebo ne

verulevrtule
3. únor 2021
radka27101
27. únor 2021

@verusch tak já tam teda ducha vidím.. Je to z pozdějšího data koukám tak jak jsi na to? Já mám totiž stejný test podle barvy dělaný včera a taky jsem duchařila😁

verusch
28. únor 2021

@radka27101 taky jsem prave videla .. a jo nalonec to vyslo ..😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru