Bolesti podbřišku, zpožděná MS, těhot. testy negativní

nicolenic
27. srp 2014

Ahoj, řeším momentálně takový problém..Běžně mám cyklus 32-33 dní, dnes už je to 38 a MS nikde..Jsem pořád unavená, prospala bych den , pálí mě žáha , mám takový nateklý, plný prsa, a pár dní mě pobolívá v podbříšku, spíš pravý vaječník,křeče nebo pýchání..Včera 15 dní po styku jsem si dělala mamatest 10 a negativní..Ovšem MS stále nikde a křeče nepovolily..Ale není to jak před MS, jsou jiné..Tak nevím co si myslet ..Co myslíte ..

Děkuji za odpověd

tipry
27. srp 2014

Ahoj, mam uplne ty same priznaky,co popisujes. Jen me neboli prsa. Mam spozdeni 6 dni. Ale test take negativni.... Ja uz bych tak strasne chtela miminko. Si rikam jestli si to nevsugerovavam. Zkusim udelat test jeste zitra.

sarkad2856
27. srp 2014

@nicolenic Ahoj a víš kdy byla ovu?Mohla se posunout co zajít k Mudr?Nebo si nechat udělat krevní test a budeš vědět na čem si 😉

nicolenic
autor
27. srp 2014

Říkám si, že to nechám do konce týdne a pak si tam zajdu.Ale je to divný,takový spoždění nemívám.Styk byl 12.8 ..

klaaaara
27. srp 2014

Ahoj, mám stejný problém. Ovulka byla 12-13.8, MS měla být 26.8.Nepřišla a test je taky negat. Vim, že ještě muze prijit... Nemate nekdo zkusenost, ze test ukazal tehu pozdeji? Moc si těhu přeji.

klaaaara
27. srp 2014

MS jsem rok vůbec neměla po zamlklém těhu,teď ji mám poslední 3měsíce a pravidelnou. A navíc dnes celý den chodím každou půlhodinu čurat. Asi nezbyde než čekat co s toho bude.

tipry
27. srp 2014

Ja mam teda dost nepravidelnou MS, takze je mozny ze jeste dorazi. Ale brala jsem Utrogestan uz druhy mesic, prvni mesic MS prisla, a tenhle mesic nic. Tak uz jsem z toho blazen. No kez bychom byli vsechny těhu

nicolenic
autor
27. srp 2014

Já to mám právě většinou pravidelný, max 2 dny spoždění..A ted tohle .. Navíc, čípek mám vysoko, takže to vypadá, že MS se ani nechystá ..

tipry
27. srp 2014

@nicolenic a tak kdy budes delat test? Ja myslela ze treba az v pondeli, ale asi to nevydrzim 🙂

nicolenic
autor
27. srp 2014

Dělala jsem ho včera, takže dnes to nemá význam..Počkám do pátku..To budu mít cyklus 40, tak snad už něco zjistím.. A pokud né, jdu příští týden na gyndu, nebo mě vážně raní .. Je to šílený ..

tipry
27. srp 2014

Tak ja taky pockam do patku 🙂 Bud prijde MS nebo pujdu taky pristi tyden na gyndu. Je to hruza, uz mi z toho fakt hrabe 😨 Jdu si zase asi muchnout, jsem fakt silene unavena porad.

nicolenic
autor
27. srp 2014

To máme stejný..Tak jsem zvědavá jak to dopadne .. Chytají mě zrovna křeče v podbříšku..;)

minuska88
27. srp 2014

Ahojky holky prosim vas mam dilema minuli tyden ve str.jsem to mela dostat ale nedostala jsem to a o vikendu jsem mela nechraneni sex takze se do me pritel udelal dneska je utery a porad jsem to nedostala a rano jsem si delala test a byla tam jedna carka myslite ze muzu byt tehotna nebo kdy si mam udelat dalsi testik diky

ninakoudelkova
27. srp 2014

@klaaaara já to měla podobně jako ty....dělala jsem si několik testů s odstupem několika dní a vždy vyšel negativní....tak jsem si zašla na gyndu a teď mám vedle sebe dvouměsíčního raráška 🙂 takže můžeš být těhu, i když ti to tak ukazuje nebo spíš neukazuje 🙂

nicolenic
autor
27. srp 2014

To je pravda,, Mě chytají chutě.. Takže na tom asi vážně neco bude ;)

tipry
28. srp 2014

Tak jsem to nevydržela a dnes si udělala test a zase negativní☹ Ale bolest podbřišku, únava stále trvají....tak já fakt nevim...nechám to ted asi do příštího týdne a pak zajdu na gyndu. Kéž by...ale ty negativný testy mě teda trošku deprimujou...

ev13inka
28. srp 2014

Ahoj, já taky měla ze začátku negativní testy, ale kamarádka mi tvrdila, že když hodně krkám, tak sem těhotná 😀 malý jsou 3 měsice

nicolenic
autor
28. srp 2014

Já jdu taky příští týden na gyndu.Mám dnes cyklus 39 a pořád nic., testy taky nic..Nejspíš s toho zešílím 😒

luissi
28. srp 2014

ahoj,taky mám zpoždění,bolest břicha jako před menstruací,nateklé prsa a šílená bolest bradavek,to před MS nemívám,tak uvidíme 🙂 dítě chceme

tipry
29. srp 2014

@nicolenic tak co, delala sis dnes test?

matty31
29. srp 2014

ahoj holky....ted resim podobnou vec....minuly tyden jsem to mela dostat ve cvrtek- patek.....menstruace stale nikde a tehotensky test nic neukazuje......jinak sem mivala pravidelnou

nicolenic
autor
29. srp 2014

To Tipry. Neneé, nedělala..Včera večer jsem měla na toaletáku trošku krve a potom jakoby růžový výtok..A od té doby nic..Dnes tlak v pobříšku, takovž spíš tahání..Tak vůbec nevím.. A co ty ? Testovala jsi ?

tipry
29. srp 2014

@nicolenic tak bud to muze byt take priznak tehotenstvi nebo dorazila MS.... Ja zatim nic, test budundelat v pondeli. Tak drzim palce, at to neni MS

nicolenic
autor
29. srp 2014

Děkuju, tobě to samé ;) Čekám, jestli se to rozjede, ale zatím ticho po pěšině 😀 Mám dnes 40DC, to jsem za těcch 10 let co mám MS ještě neměla

evly
30. srp 2014

Jsem na tom stejně holky,ms mám už tak půl roku pravidelnou po 33-34 dnech,dnes je 46 dc, test ráno negativní, jsem učůraná, podbřišek pobolívá...tak se asi v týdnu vecpu na gyndu nebo si zajdu do laborky odebrat krev, už jsem nervózní. Růžový hlen jsem v srpnu právě měla dvakrát 3. což tak odpovídalo před ovu a potom znovu 17. což mě překvapilo a napadlo mě uhnízdění, ale testy negativní...při prvním prckovi jsem měla ducha na testu cca po 12 dnech od ovu a zřejmě oplodnění... Sice se akticně nesnažíme, muž si dává pozor,máme 13 měs.prcka,ale tím zpožděním už přemýšlím a v koutku duše si přeju druhé mimi, ačkoliv by to asi bylo náročné

tipry
1. zář 2014

Tak co holky?? Já dneska test a zase negativný. Já už jsem asi vážně nějaká divná... dnes 40 DC. Pořád mě dost bolí v podbřišku. Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, tak uvidíme...

evly
1. zář 2014

@tipry já teď byla koupit testy a ráno zkusím. Jinak já jsem dnes 48 dc(běžně 34,takže 14 dní zpožďo). Vzhledem k tomu, že od zítřka chceme s mužem zahájit nový jídelníček, takovou dietu a máme nakoupené jídlo, tak budu určo těhu. U první jsem si koupila permici do fitka na fitbox a našla // 😄

zuzajda20
1. zář 2014

Já to stejné řešila minulý týden, zpoždění 3 dny, což se mi nestávalo a hrozně mě bolelo břicho a to mě bolelo už i týden před ms, čípek vysoko, bolely mě i prsa, pořád jsem běhala na záchod a testy negativní, tak jsem si myslela, že jsem těhu, ale pak ms dorazila, tak bych řekla, že to asi bylo tou psychikou, že jsem se na to moc upnula a vsugerovala jsem si i ty příznaky, ale přeji vám holky, ať vám to vyjde, já už se teď snažím na to nemyslet a i příznaky zmizely 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru