Bolest vaječníku na straně, kde není vejcovod. Je to normální?

renchees
30. bře 2020

Ahoj holky . Mám otazku 🙂 před 2 lety jsem měla mimoděložní těh. odebrali ki pravy vejcovod. Ted mám už pár dni pozitivni těhu testy a 3 dny zpoždění. Ale od včera mě pobolívá pravý vaječník nebo tam někde v okoli něho. Muže se jednat zas o mimoděložni těh.? Nebo je to normalni? Z praveho vejcovodu bych otěhotnet nemohla když tam neni vejcovod ne? Diky 🙂

luciebelohradska31
30. bře 2020

@renchees
Spoustu holek otehotnelo z vaječníku bez vejcovodu takže si mohla klidně i ty. Jak dlouho si se snažila?

renchees
autor
30. bře 2020
luciebelohradska31
30. bře 2020

@renchees
To je dlouhá doba měla si problémy otěhotnět i před mimoděložním? Já se snažím teprve 7 měsíců ale první otěhotnění mi trvalo skoro 10 měsíců takže obdivuji holky který se ne vzdávají a snaží se i déle jak rok

renchees
autor
30. bře 2020

@luciebelohradska31 ne to neměle 🙂 mám 6 letou dceru už 🙂 před dvěma lety mimoděložní pak rok ivf ktere nedopadlo a teď tohle 😱
@luciebelohradska31

luciebelohradska31
30. bře 2020

@renchees gratuluji tak snad to bude na správném místě a prosperujici těhotenství

adenka84
31. bře 2020

Ahoj také jsem po mimoděložním těhu. Také mě vzali pravý vejcovod a bylo mi řečeno, že otěhotnět mohu z obou vaječníku. Jelikož vejcovod je elastický a pružný a umí se vyšvihnout (lacky řečeno i na z leva doprava) . Nech se zkontrolovat co nejdříve gynekologem. držím palečky..

renchees
autor
31. bře 2020

@adenka84 ja když jsem měla to mimo. tak jsem nemela žadne přiznaky těhu 🤷🏻‍♀️A test byl slabě pozitivni spiš duch a pak tejden na to krvaceni. Ted delam testy tejden a silí a mam nevolnosti, boli me prsa mam zimnici. Tak si řikam, že by to mimo. zas bejt nemuselo :/ kord kdyz napravo nic nemam tak tam by se usadit nic nemelo ne? 🙂

adenka84
31. bře 2020

@renchees ahoj.. každá máme jiné příznaky.. já měla pozitivní test silně pozitivní 5 dní po termínu MS.. HCG jsem měla 39DC téměř 10 tisíc .. bolesti břich jsem měla tři dny.. poslední den už úkrutné.. skončila jsem akutně na sále.. už to nešlo ani laparaskopicky.. měla jsem rupturu vejcovodu s krvácením do břicha.. Byl to boj hlavně o můj život. Spodem jsem nekrvácela vůbec.. Tohle je u každé jinak. Pokud se na to přijde včas tak to může být úplně bez bolesti bez sebemenších příznaku..
Já první dny těhu příznaky měla, i jsem zvracela.. a pak to odeznělo a to už jsem měla první podezření, že je něco špatně.. Opatruj se anech se zkontrolovat co nejdříve gynekologem..

renchees
autor
31. bře 2020

@adenka84 dneska ani zitra tam neni skočim sintam ve čtvrtek pro klid zda uvidi jestli je to v děloze aspon 🙂 bolesti nemam velky stejny jako mívám při ovulaci

adenka84
31. bře 2020

@renchees držím palce. No ono v děloze nemusí být ještě nic vidět. Spíš jde o HCG, aby tě moc rychle nestoupala jako třeba u mě... Hodně štěstí..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru