Bolest bradavek, žíly na prsou a výtok z bradavek. Může to být příznak?

28. únor 2020

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale kdyby to přeci jen vyšlo, nechci být viditelná. Mám otázečku. 17.února jsme měli tuleníčko. Ovulaci mám okolo 20 dne cyklu. Poslední 3 dny mě bolí šíleně bradavky. Včera mě bolely jen z toho, že mi ztvrdly venku zimou. Dva dvy zpátky se mi objevila na bradavce žlutá kapička. A po zmačknutí z obou prsů. Včera už byla tekutina bílá. Test jsem dělala včera a negativní, ale je dost brzo. Myslíte, že by to mohl být příznak? Nikde jsem nic nenašla. Díky za odpovědi. 😊

dendasubaristka
28. únor 2020

Tu tekutinu mám pořád cele 3 roky snažení. Bolest prsou může být i PMS ale Žilky to má většina žen když otěhotni 🙂

autor
28. únor 2020

@dendasubaristka pravěže PMS mám bolest prsou, ale teď mě prsa nebolí, jen ty bradavky 🐙

dendasubaristka
28. únor 2020

Uvidíš. Mě každý měsíc bolí prsa jinak. Jednou bradavky podruhé zboku. Ty žilky jsou pozitivní tak uvidíš 🙂

autor
28. únor 2020

@dendasubaristka děkuji 😊 dám vědět jak jsem dopadla.. v pondělí budu dělat test, tak uvidíme.. mám dost nepravidelný cyklus... jednou 31 a jednou 35... -_-

dendasubaristka
28. únor 2020

Jasný napiš 🙂

autor
6. dub 2020

@dendasubaristka ahojda. Tak mrcha prisla 3.3. :/ potvora... u doktora jsem byla a vse ok 😊 ale tenhle mesic se usmalo štěstí ❤️ A jsou tam // ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru