Bojím se mimoděložního. Jet raději do nemocnice?

ruze32
19. lis 2022

Ahoj holky,
potrebovala bych od vas radu. Jsem mometalne 10DPO a rano jsem si delala tehotensky test a vysel mi slabe pozitivni. Jiz nekolik dni na sobe pozoruji, ze chodim casteji na WC a boli me podbrisek.
Dnes jsem byla v praci, delam v gastronomii, takze jsem se docela nabehala. A ke konci smeny me zacalo bolet na prave strane, jakoby vajecnik.. Opravdu to hodne boli. Nekrvacim, pouze ta bolest. Take beru progesteron, jelikoz mam dost nepravidelnou ms po vysazeni antikoncepce.
Myslite si, ze je to normalni nebo radeji dojet do nemocnice? ..
Mela jste to nektera z vas a byl to prvni priznak tehotenstvi?😞 Bojím se mimodelozniho.. 😞

klokanka31
19. lis 2022

@ruze32 Já měla mimoděložní a nic mě u toho nebolelo,jen jsem hnědě špinila. A u zdravého těhotenství mě břicho bolelo hodně, a bylo to OK 😊

ruze32
autor
19. lis 2022

@klokanka31 děkuji, ja jsem prave vydesena ze pouze prava strana🙁

klokanka31
19. lis 2022

@ruze32 A nešpiníš?

ruze32
autor
19. lis 2022

@klokanka31 Nene vůbec nic. Pouze to bolí.😔

klokanka31
19. lis 2022

@ruze32 Tak snad to nic nebude...🍀

gbp
19. lis 2022

@ruze32 me zas bolelo dost nalevo a pak mi dr. potvrdila, ze oplodnene vajicko bylo z leveho vajecniku. nemusi to nic byt. hlavne zachovat klid. 👍

bertik20
19. lis 2022

@ruze32 to se může projevovat tzv. žluté tělísko na vaječníku. Utvoří se z prasklého folikulu a podporuje velmi ranné těhotenství, než začne pracovat placenta

lenka27
19. lis 2022

Mě nic u mimoděložního nebolelo, jen jsem hnědě špinila

palja
19. lis 2022

@ruze32 já jsem měla to stejné. Jednou i bolest že jsem byla strašně opocena a málem jsem omdlela. Dokonce nesnesitelná bolest na pravé straně.
A bylo to přesně jak píše @bertik20
Úplně stejně mi to dr vysvětlila. Takové stavy jsem měla až do 12tt. Pak to přešlo.
Na uzv bylo vždycky jen těhotenství v děloze, žádné mimodelozni, žádný slepák.
Tak snad to u tebe taky bude normální těhotenství 🍀❤️

klokanka31
19. lis 2022

@ruze32 A vzpomínám si že u toho dobrého těhotenství mě nejvíc taky bolelo na pravé straně (a to jsem byla v klidu,protože na pravé straně jsem už vejcovod neměla).

kikhulka
19. lis 2022

@ruze32 ahoj povím svůj pribeh
Jsem teď v 10tt .
Začalo to když jsem těhotenství zjistila 11DPO , také mě pak začal bolet podbrisek a hlavně na právě strane .
Začala jsem číst různé diskuze co by to mohlo znamenat,založila tady několik diskuzi až mě tu holky úklidnili že to bude vše v pořádku atd
Mám už dvě děti ale nezazila jsem to s nimi tak mě to vážně moc vyděsilo
Když jsem volala k doktorce brala mě skoro az po měsíci což bylo ještě horší ta nejistota.
Člověk se těší jak to řekne manželovi a já mu tady skoro brečela že se bojím jestli je to v pořádku.
Když přišel konečně den D a šla jsem k dr. Tak jsem se šíleně bála a pani doktorka vždyť koukejte jak tam je krásný miminko už se srdíčkem.
Nemohla jsem uvěřit svým očím.
Úplně chápu jak se cítíš ale dokud nějak nekrvacis určitě není proč plasit
Děloha uvnitř pracuje,roste,napinaji se vázy.
Držím moc palce at je vše v pořádku.

martulka88
19. lis 2022

@ruze32 Já něco podobného měla napravo a byl to ten vaječník, ze kterého se zadařilo. Kdyby to byla nesnesitelná bolest a nebo krvácela bys, tak mudr.

ruze32
autor
19. lis 2022

Holky moc vsem dekuji za odpovedi! Trochu jste me uklidnily!🙂😍 Dam vam vedet v prubehu dalsich dnu jak se citim a vse dam vedet zda-li mam tehotenstvi v poradku. Objednam se k doktorovi.

andreacantu
20. lis 2022

@ruze32 u mimodelozniho by jsi spinila. Kdyz jsem byla tehotna z dcerou tak me tahalo na prave strane snad mesic taky jsem plasila doktor ne uklidnil ze se vse po uhnizdeni zacina roztahovat a davat do polohy pro rust plodu a vetsina zen to citi na prave strane jak se vazy na kterych je deloha pritahuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru