Bílý hlen u čípku. Měl někdo v začátku těhu?

7. únor 2020

Dobrý den, chci se zeptat, zda měl někdo na začátku těhotenství bílý hlen u čípku? Takový drolivý. Setkal se s tím někdo?

Vim, že to popisují zvláštně, nevím, jak bych to lépe popsala😔

lenickamimi
7. únor 2020

Tak to netuším já to mám taky asi třetí den a dnes mi první den meska MS akorát nevím jak má vypadat čípek před MS jestli tvrdý a suchý nebo zmekly nevím teda

autor
7. únor 2020

@lenickamimi já právě také nevím 😏.

jjasmina
7. únor 2020

@lenickamimi No já mám pomalu před porodem a čípek je měkký prej 😀

lenickamimi
7. únor 2020

@jjasmina no občas tady jsou diskuze o tom jak má vypadat čípek před MS nebo v začátku tehu

lenickamimi
7. únor 2020

@jjasmina ale moc sem tomu nerozuměla

autor
7. únor 2020

@lenickamimi nápodobně

lenickamimi
7. únor 2020

Sem taky na prášky MS nedorazila a tt je negativní ooff

autor
7. únor 2020

@lenickamimi a kdy měla MS dorazit?

lenickamimi
7. únor 2020

Dnes

lenickamimi
7. únor 2020

Břicho mám dole nafoukle a lítám snad každou hodinu čůrat a pak ten tlak v podbřišku už nevím co se děje

amazonkajanik
8. únor 2020

@lenickamimi nebudeš přistydlá? Nemusí tě nic bolet,ale časté močení a opožděná MS by odpovídala nastydnutí,bez ohledu na (ne)pravidelnost cyklu...

lenickamimi
8. únor 2020

@amazonkajanik to může být opravdu cokoliv už nevím co si mám myslet

amazonkajanik
8. únor 2020

@lenickamimi tak dojít na vyšetření. Taky mě napadla štítná žláza. Když klesne funkce,rozhodí to cyklus. Jednou jsem to dostala skoro až po 2 měsících,ale měla jsem blba doktora,kterej mi ani nevzal krev a už chtěl dávat hormony. Přišel na to až obvoďák na preventivce

lenickamimi
8. únor 2020

@amazonkajanik dnes je 2 den co mám zpoždění MS a bt je zvýšená

amazonkajanik
8. únor 2020

@lenickamimi jakou jsem měla teplotu na začátku těhotenství nevím, ale ty máš testy negativní,jsi psala. Mě ukázal ten 25, tři dny před MS výrazného ducha. Takže bych to tipovala na nastydnuti

lenickamimi
8. únor 2020

@amazonkajanik nevím ale jak už jsem psala dřív jsem měla pravou chripajznu a to Teda bylo jiný a MS jsem dostala ještě o dva dny dříve teď jsem zmatená ale počkám ještě do pondělí a jdu na gyndu

lenickamimi
8. únor 2020

@amazonkajanik mě dělal tady doktor hormonální testy a řekl že mám vše jak má být pak poslal chlapa na spermiogram a ten má taky ok

lenickamimi
8. únor 2020

@amazonkajanik uvidím budu měřit dál vždy ve stejnou dobu ráno a v pondělí zajdu na gyndu

amazonkajanik
8. únor 2020

@lenickamimi tak držím palce,ať je to nějaká banalita. U mě to tak bylo, ale než jsem narazila na tu správnou doktorku,uplynulo 6let snažení,mezi nimiž jsem měla jeden potrat a dvě prokázaná biochemická těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru