Bez menstruace, test negativní

90janka
12. čer 2016

Ahoj, mám takový menší problém. Už 4. den mám zpožděnou MS, ale když jsem si dnes ráno dělala těhu test, byl jednoznačně negativní. Samozřejmě, že bych si přála mít miminko, ale s přítelem řešíme hypotéku a chceme kupovat baráček, takže se na těhotenství neupínám. Ale tento měsíc se mi poprvé v životě MS zpozdila, ano už se mi stalo, že jsem to spíš dostala o den dva dřív, nikdy později. To, že jsem měla obličej plný pupínků, nafouklé břicho s občasnou bolestí, bolavá a nateklá prsa s chutěmi bylo pro mě před MS normální. Bylo mi ale divné, že jsem snědla kyselou okurku s marmeládovým šátečkem 🙂 trochu divná kombinace. Dnes jsem si udělala test, s trochu jistotou, že tam budou // a ona byla jen /. Mám ještě počkat? Stalo se to některé? Asi nemám doufat, že? 😒

lenbenn
12. čer 2016

Já to mám taky presne a jednou se mi stalo, že jsem mela zpoždění dva týdny. To je hrozne individuální. A co se tyče chutí, nevidím na tom nic divného. Podle me se to dost precenuje a většinou je to vsugerace. Takhle ti asi nikdo nic neřekne.

andreaandrejka
12. čer 2016

@lenbenn Myslím, že kdyby jsi těhotná byla, že by se ti objevil alespon duch...
Jinak ty chutě, já se takhle tláskala i jako netěhotná 🙂

lenbenn
12. čer 2016

@andreaandrejka To asi nebylo mne 😄, ale máš pravdu. Zenska zjisti , ze je tehotna a najednou má chute. .....chute má člověk i normalne.

andreaandrejka
12. čer 2016

@lenbenn Máš pravdu 😀 Překlikla jsem se 🙂

90janka
autor
12. čer 2016

Okurky miluju ale se spojenim se sladkym? To nikdy 😀 a jelikoz resime baracek spis si rikam ze to muze pockat. A najednou tohle, je to opravdu novina

urtica
12. čer 2016

Pokud si miminko přeješ, byť jen v duchu (jakkoliv se na to neupínáš🙂 ), pak (osobní zkušenost) můžeš mít mnoho příznaků vsugerovaných (včetně chutí). Jinak jsem vypozorovala, že PMS má většinu příznaků podobných se začátkem těhotenství. Pokud máš pravidelnou ms, pak myslím, že test je celkem průkazný...mimochodem, momentálně řeším něco podobného, spíš se teda obávám, aby se mi z toho nevyloupla cysta jako předloni 😠

andreaandrejka
12. čer 2016

@90janka Ted nic nevykoumáš. Udělej test ještě jednou třeba za 3-4 dny a uvidíš.

90janka
autor
13. čer 2016

děkuju holky

90janka
autor
14. čer 2016

Ahoj, tak jsem měla včera cestu na gyndu a rovnou jsem se zeptala doktora na můj problém. Na UTZ nic nezjistil a píchli mi injekci ☹ Ale musím říct, že ten okamžik, kdy jsem si myslela, že bych mohla čekat miminko, byl ten nejlepší. Strašně mě zklamalo, že to tak není ☹
A taky mě docela rozčílilo jednání pana doktora. Je to vtipálek, ale tentokrát jsem jeho humor nesdílela. Při UTZ se culil jako blázen, a když jsem se ho s nadšením zeptala, jestli něco objevil, řekl "poruchu" 🙄 A slova, jako že by se mohl test nebo on mýlit a zároveň mi hned řekl, že to tak určitě není, že určitě nejsem těhotná, bylo od něho... Nevím jak to popsat, jeho tón byl dost jízlivý. Nelíbilo se mi to, zvlášť když viděl, jak jsem zklamaná

90janka
autor
16. čer 2016

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi podělit o mojí zkušenost s tou injekcí vyvolávající MS. Měsíčky se mi dostavily hned druhý den, nijak silně. Ale ty bolesti jaké jsem zakoušela byly nesnesitelné. Nevěděla jsem, jestli mám sedět, ležet nebo stát. Pohyb nepřipadal v úvahu, prášek na bolest nezabíral. Přítel byl připravený mě odvést do nemocnice. Naštěstí se to večer umoudřilo a po dalším prášku se bolest zmírnila na minimum. Další dva dny krvácím silně a bolesti úplně neodešly, ale díky bohu, nejsou tak silné. Jsem zvyklá, že první dva dny silně krvácím a bolí mě břicho a od 3. - 5. dne bezbolestně jen špiním. Tentokrát je to jinak a docela se děsím, jestli se mi měsíčky nějak neprotáhnou. Máte s tím nějakou zkušenost? Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru