Benu testy - Livsane, máte zkušenost?

hankasnazilka
11. pro 2017

Ahoj holky, chtěla jsme se zeptat jakou zkušenost mate s těmito testy, ještě v limitu mi vyšel 2x slabé pozitivní, žádný špatně lovitelný duch( i když na foto nevypadá 2x moc viditelná //) ale na máma testu nic nevidím... nemůže to být falešné ??

anetka9
11. pro 2017

Dneska se mi stalo to stejný🙂 Rozhodně víc věřím Livsane, mamatest je známej nespolehlivostí🙂 ale jak je to doopravdy ukáže až čas🙂

hankasnazilka
autor
11. pro 2017

@anetka9

Taky mas na livsane//?? Já jsem si procitala fora a většinou psaly ze bývají falešné // tak uvidíme zítra ...mám 3dnx do ms

anetka9
11. pro 2017

@hankasnazilka falesny ted dela max a vzdycky je delal mamatest:D tento livsane nevim prave..🙂 ale mam tam ducha a ukazal se cca za ctyri minutky, takze v limitu🙂 ale samozrejme dalsi dny budu testovat a zase vice znacek🙂

evee24
12. pro 2017

Me mama test neukázal nic zato třeba pepino test už jo. Takže klidne je to mozny. Takhle snad by falešne pozitivní nebyl.

hankasnazilka
autor
12. pro 2017

@evee24 no v to doufám pravé ... jinak budu psát výrobci :D

hankasnazilka
autor
12. pro 2017

Ahoj holky tak dneska ráno livsane stejně jako včera a na testu z dm cit 25 je dusík a ani se nemusí tolik lovit 🙂)

evee24
12. pro 2017

@hankasnazilka tak potichu a pomalu gratuluji 🙂 at čárka sili. Me chlap nevěřil, že sem tehotna ani s viditelnější 😂 ja už pak byla lina testovat az byly obě stejne silný.

hankasnazilka
autor
12. pro 2017

@evee24 no já se budu radovat až mrcha nepřijde a bude to potvrzené z utz a bude i srdíčko ... chci to příteli říct až i Vánoce 😀😀 otázkou je jestli vydrzim ..vždy na mě všechno prokoukl tak uvidíme

evee24
12. pro 2017

@hankasnazilka ja už s pocuranym testem mu volala do práce 😀 . Tak preji at to dopadne dobře.

ajdamajda
16. dub 2018

Tak ja mela livsane cosi na testu ale na maxovi nic.

ajdamajda
16. dub 2018

Vypada to, ze tehotna nejsem, protoze nasledujici den z ranni moci byly 2 testy negativni. Takze pocitam vadny test. Citlivost stejna 10. Cekam na MS

ajdamajda
16. dub 2018

Prip.vidim ze je to rok 2017..jak to dopadlo?

caricia1
18. dub 2018

Ahoj, nějaké nové zkušenosti s tímto testem?

terulle05
20. kvě 2018

Dobry den ? Jake mate zkusenosti s timto testem ?

klarinka10
29. říj 2018

Dobry den, jake mate zkusenosti s livsane časným testem?

adriana54508
3. únor 2020

Ahoj holky teď jsem si dělala těhotenský test moc se v tom nevyznám dělala jsem to poprvé můžete mi prosím říct jestli to je že jsem těhotná nebo to je jenom mýlka

adriana54508
3. únor 2020

@adriana54508 už se to zbarvilo víc do tmava Tak vůbec nevím budu ráda za každou odpověď

lilian2111
3. únor 2020

Viz návod. / negativní, // pozitivní 🤷🏻‍♀️

nat
3. únor 2020

@adriana54508 vsakje to jasne jste tehotna 🙂Doporucim priste vice prostudovat navod a neni to mysleno nejka zle 🙂

adriana54508
3. únor 2020

@nat jj děkuji četla jsem návod ale nebyla jsem jsi jistá dělala jsem jsi to poprvé jinak děkuji za odpověď

adriana54508
3. únor 2020

@adriana54508 tak je to hodinka co jsem byla na gynekologii a pan doktor mi řekl že mám zvýšenou sliznici že mám přijít za týden že tam nic nevidí Tak jsem zvědavá

jako_mala_holka
3. únor 2020

@adriana54508 to vypada dobre, potichu gratuluju 🙂 ja vzdycky delala mamatesty a livsane ty casne ruzove, krasne ukazovaly... zitra bych zkusila jeste dalsi, treba i ten mamatest nebo digitalni clearblue a pak pockat na potvrzeni od dr, idealne az tak v 7tt, je lepsi pockat... drzim palce 🙂

nat
3. únor 2020

@adriana54508 ONO TO CHCE CHVILI VYDRZET CLOVEK BY SEL HNED 😀 ALE NECO BUDE VIDET AZ DLE MEZI 6-8 TYDNEM 🙂

jako_mala_holka
3. únor 2020

@nat presne, ja mela pozitivni test 5. rijna a na gyndu jsem se objednala az na 23. ... a uz bylo krasne i srdicko, takze jsem byla rada, ze jsem to vydrzela... jen jsem mezitim delala testy pro trosku klidu v dusi 😀

jako_mala_holka
3. únor 2020

@jako_mala_holka a bylo to presne mesic po ovulaci 🙂

nat
3. únor 2020

@jako_mala_holka no ja jdu take az za 14 dni ted jsem 5 tyden ale radeji dele at pak nejsem jak na bodlakach 😀 Ale to cekani je jako desne musimrict 😀

nat
3. únor 2020

@jako_mala_holka no ja budu presne 27 dni po uvulce 😀

jako_mala_holka
3. únor 2020

@nat tak to by mohlo byt v cajku 🙂 urcite uz bude neco videt, myslim, ze i to srdicko... drzim palecky 🙂

nat
3. únor 2020

@jako_mala_holka moc děkuji snad ano,ale koukam,ze jsme orsi jak deti 😀 se tesime jak na hracku 😀

adriana54508
3. únor 2020

@jako_mala_holka děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru