Bazální teplota. Je možné, že to vyšlo?

26. bře 2023

Ahojky chtela bych se zeptat je možné otěhotnět 3 menstruace ? Neberu antikoncepci nechci a nemuzu ze dravotnich problemu... Přítel se do me udelal a potom už žádné krvácení nebylo, menstruace mi ale obvykle tráva kolem 5 dní a mam 21 denní cyklus který sleduji podle aplikace ...plodné dny by mi podle ni měli začít 3 dny po nechranenem sexu .
3 den zpoždění a bazalni telota 37.1 , je možné že snažení o miminko vyšlo?

lencaa11
26. bře 2023

Aplikace není tvoje tělo tak že to není 100% podle toho se nedá řidit jinak těhotná klidně bejt můžete udělala bych si 14 dní test pro svůj klid

autor
26. bře 2023

@lencaa11 ja vim ze aplikace není 100% ale aspon nakou orientaci mám, pokud si zitra udělám TT uz by mělo být něco vidět ?

lencaa11
26. bře 2023

Skrz ovulaci bych řekla že je aplikace moc nic spíš zda jste měla příznaky pokud máte cca 14 dní od styku tak už by TT ukázal něco

autor
26. bře 2023

@lencaa11 dělala sem si test 10 dní po ovulaci .... Teda jak říkám podle aplikace .... byl negativní a všude sem četla že nejlepší je dělat TT až v den vynechání je to nejlepší. A řekla bych že krom zpoždění a citlivich bradavek ( asi 10 dní do zadu uz ) a bolesti halvy ( což v tomhle počasí má ale skoro každý druhý) uz nemám žádné jiné priznaky proto se radši ptám.... a vlastně ještě ta vyšší bazalka což mi přijde v tomhle čase podezrele kdyz bych mela mít ms uz 3 dny .....

lencaa11
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
26. bře 2023

Příznaky můžou bejt před Ms třeba a nebo jak jsem psala ovulace byla úplně jinak než podle aplikace tím pádem by tt vyšel později tak že bych vyzkoušela TT za 3 dny což by už ukazat měl

elwe
Autor odpověď smazal
Zobraz
elwe
26. bře 2023

Pokud máš cyklus 21 dní, tak máš ovulaci nejspíše 5.-9. den cyklu a proto máš docela vysokou šanci otěhotnět během menstruace.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru