Bazálna teplota vysoká, MS neprichádza, test negatívny

nysinka15
16. srp 2014

ahoj babeny prosim o radu bazalnu teplotu uz mam 18 dni zvysenu ... menzes som mala dostat okolo 14.8. bolia ma prsia dost..v brusku mam divne pocity a obavam sa ze to mozem dostat... test mi rano vysiel negativny...myslite ze keby som bola tehotna uz by nieco ukazal? nemozem na nic ine mysliet aj ked viem ze by som nemala.Snazime sa uz vyse roka som fakt zufala ...citala som ze ked 18 dni je b.t. zvysena tak je pravdepodobne ze som tehotna ale kedze test je negativny neni tam ziadny duch asi to zas nevyslo...predtym som mala stale pravidelny cyklus ale davala som si kontryhelovy caj a ten mi cyklus rozhadzal tak som prestala ... co myslite mozem byt tehu?

arnettacek
16. srp 2014

A jsk dlouho jsi po vynechani? Zajdi kdyztak na krev. Dokonce jsem cetla, ze nektere maminky meli nekolik testu negativnich a byly tehotne.
Moc drzim palecky, jiste to vyslo jen se ti to zatim neukazalo

nysinka15
autor
16. srp 2014

Meska mi 3-ti den ...ak sa nedostavi ani do pondelka tak pojdem asi na krv a na gyndu na vyvolavacku...kiezby to bol moj pripad ze napriek neg. testom tehotenstvo ... moc dakujem za podporu dam vediet 😉

sarkad2856
16. srp 2014

@nysinka15 a test sis dělala jen jeden?zkusila bych i jinou značku třeba byl vadný.A ovu víš kdy byla?

nysinka15
autor
16. srp 2014

Ovu bbola 29.7. pouzivam mamatest robila som si iba dnes chcela som vydrzat ale priatel uz je na ceste ppo dalsi -kazala som inu znacku 😉 a rano este skusim zopaknut...akbude zas negativny tak neviem zas budem mat depky

sarkad2856
16. srp 2014

@nysinka15 Tak pokud ovu byla 29.7. tak na testu by už duch mohl být .... A nachlazená si nebyla?

nysinka15
autor
17. srp 2014

ne nebyla ale ted uz to je jedno mssa dnes dostavila a straaaasne trpim ☹

messue
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru