Barvení vlasů a akrylové nehty v těhotenství

barborat13
23. lis 2021

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jak je to s barvení vlasů....jsem teď 8+4tt ...koupila jsem si barvu bez amoniaku...mohu si nabarvit vlasy nebi mám počkat????A ohledně nehtů nosím akryl (Vietnamci)Mám si je nechat odrust a už nechodit nebo to není problém moc dekujii🙂⚘⚘

sanyy22
23. lis 2021

@barborat13 já byla u kadeřnice okolo 33tt, kvůli focení, barvila mi ale jen konečky vlasů a v pohodě

barborat13
autor
23. lis 2021

@sanyy22 aha dekuji ja potřebuji celou hlavu

terezsk
23. lis 2021

Hlavu jsem si barvila za cele tehotenstvi 2x na zacatku a pred porodem .. ohledne nehtu (delam si sama gelove) mela jsem cele tehotenstvi a pred porodem sundala , kvuli pripadne sekci tam se nedoporucuji aby bylo videt kdyby nehty modrali 👍🏼 Takze bych to tak neresila , kdyz si nebudes hlavu barvit kazdy mesic tak to nemuze ublizit☘️

barborat13
autor
23. lis 2021

@terezsk dekuji stačí mi jen teď už mám opravdu odrost...a necitim se ... v září jsem prodělala SP a teď se bojim o trošku víc no🙈🥰

teress1215
23. lis 2021

@barborat13 neublíží to, jediné co se může stát je to, že ti barva třeba nechyti a nebo chytne jinak 😊 a gelove nehty si také dělám sama doma ale co sem těhu tak mi nehty nedrží 😫😀

barborat13
autor
23. lis 2021

@teress1215 dekuji....mě gel nedrží ani normálně akryl super jen No asi jsem přehnaně opatrná💯...je mi 35 a na miminko se moc těšíme

teress1215
23. lis 2021

@barborat13 já to chápu, mám za sebou ZT a SP, teď čekám další a sem také dost opatrná v určitých věcech abych konečně už jedno miminko doma měla 😊 hlavně na nehtech budeš mít respirátor ne? Vím ze když sem chodila já na akryl že to dost smrdělo 😀

jjasmina
23. lis 2021

@barborat13 barvila jsem se celé těhotenství klasickými barvami

barborat13
autor
23. lis 2021

@teress1215 No vlastně nehty asi teď stejně nic nemám očkování 🤦🤦🤦

barborat13
autor
23. lis 2021

@jjasmina jjj dekuji 🍀⚘

teress1215
23. lis 2021

@barborat13 😂 tak to budeš mít asi utrum no, takhle sem se je naučila dělat doma sama 😀 covid mě naučil

barulina
23. lis 2021

@barborat13 nehty i barvu jsem normálně mela každý mesic

michaela1990xx
24. lis 2021

@barborat13 jednou za měsíc a půl jsem chodila na barvu. A to celé těhotenství.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru