Anovulacni cyklus nebo možné těhotenství?

dendasubaristka
28. únor 2020

Zdravím. Tento cyklus mi teplota skáče nahoru dolů. Ale Podle grafu ovulace byla. Některé holky co jsem viděla když byly těhotné,takhle jim to skákalo. Někde jsem zas četla anovulacni cyklus. Setkal se s tím někdo? Každý cyklus mám stejný po ovulaci teplota 37-37,1. Tento mi to skáče nahoru dolů. Díky

jaja01k
28. únor 2020

Já bych řekla, že ovulace byla. Že teploty skáčou, nevadí, důležité je, že jsou pořád vyšší než před ovulací. Takže těhotná být můžeš. Ale taky nemusíš, ještě je brzy dělat nějaké závěry. Držím palce 🙂

terka80
28. únor 2020

@dendasubaristka nevadi ze skace drzi se porad nahore,ovulace byla potvrzena takze ted uz jen vyckat 🙂

aselluska
28. únor 2020

@dendasubaristka takhle mi to skákalo poprvé po roce a něco a povedlo se

dendasubaristka
autor
28. únor 2020

@aselluska fakt? :* No tak se necháme překvapit no. Já právě celou dobu co měřím myvam teploty po ovulaci 37-37,1, nikdy mi to neskakalo. A tenhle cyklus takhle. Plus jsem 5dpo spinila no. A na to že to mám dostat příští týden,tak mě nebolí ani prsa. Tenhle cyklus jsem právě ani nevěřila že by se mohlo povest. Protože sex byl jen jeden a den po ovulaci :*

nicoltom
22. lis 2020

@dendasubaristka ja mam jeden bez ovulace a nynejsi asi ovu byla.. jen pro porovnani

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru