Ani přes krvácení čárka na testu nesílí ani neslábne

zouinka
31. srp 2017

Ahoj holky, prosim vas poradte...nevim co si mam myslet byla jsem u lekare tak 3 tydny zpet stim ze mam pozotovni testy a menstruace se opozdila o tyden a neco...lekar nic nevidel a pokud bych byla tehotna musel by to byt tak 3 tyden...od 17.8 stale krvacim do ted prvne jako menstruace a ted slabsi ale proste porad hlavne dopoledne pres noc nijak moc ne doktor rekl ze nic nevidi a na krvaceni mi nic neda ze by mi to spise uskodilo a na srovnanni ciklu mi dal antikoncepci stim ze az dostanu menstruaci mam si ji vzit za 5dni ...jako pardon ale ja stakovou ani nepoznam ze ji mam,... predtim mi delaly testy krve a hcg jsem mela 381 kdyz si delam tehotenstky test carka nesily a ani neslabne....je mozne ze miminko odeslo a hormony proste jen nesthly vymizet? nebo si mam najit jineho gynekologa? nevim co si mam myslet je to neprijemne a prsa mam mirne natekle porad slabe boli :-/ oproti tomu jak to bylo na zacatku jetoto ruzova zahrada 😀 dekuji vsem za nazory 🙂

hribek
31. srp 2017

asi se to nechytlo. pokud je dr tahle laxni, urcite bych vymenila. dr by ti mel vzit krev na hodnotu hcg v krvi a udelat kontrolni utz jestli tam neco neni. hcg by melo klesat

zouinka
autor
31. srp 2017

udelal mi jen ultrazvuk tod vse...ze krvacim nijak neresil rikal ze do menstruace asi krvacet budu ze to tak odchazi... a ze menstruaci dostanu asi drive bo mam zvetsenou sliznici nebudu ůhat nemam stoho dobry pocit proto se ptam na nazor vzhledem k otmu jak mam sichty v praci je pro me zazitek dojit nekam na gyndu natoz abych se objednavala tady u tohoto je fajne ze se nemusim objednavat ale vadi mi to krvaaceni ackoliv neni silne vadi mi ze mi neklesa hcg podle testu ale zaroven nejspise ani nesili :-/

alkuska
31. srp 2017

Já bych šla na gyndu znovu a pokud by to nějak dál neřešil, šla bych jinam. Minimálně by měl odběr na hcg opakovat aby vyloučil mimoděložní těhotenství.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru