8 dní do menstruace, je možné testovat? Vyšly Vám //?

jeeanetta
1. čer 2015

Téma v nadpise.

eldrag
1. čer 2015

před to nemá smysl, do te doby se může stát cokoliv a je lepší počkat min. do menstruace nebo testovat když nepřijde.

bajana
1. čer 2015

@jeeanetta je možné, ale uuuplne zbytočné...aj po pozitívnom teste môže prísť MS

lucinka58
1. čer 2015

Podle mě to je nesmyslné. Co takhle testovat až se menstruace opozdí? Já nevím proč spousta holek testuje pomalu od ovulace - je to podle mě zbytečný stres..... Já osobně testovala vždy až po vynechání menstruace, protože mi to přišlo naprosto zbytečné to dělat dřív - stejně bych nic neurychlila 🙂

leniczka23
1. čer 2015

Přesně jak píše @lucinka58 ..nechápu proč všechny testují před vynecháním..zbytečný stres..Kdyby všechny testovaly až když mají zpoždění koník by byl ulehčen o tisíc a jednu fotku duchů denně..🙂
Vydrž alespoň do dne MS, pak budeš mít jasno..Držím palce..

lpamela
3. čer 2015

To je dost brzo na testování. Vyčkej času jako husa klasu.

ajka04
5. čer 2015

@jeeanetta Já tě naprosto chápu. MS mám mít 15.6. a nejraději bych testovala 🙂 Ale vím, že by tam zatím nic vidět nebylo. Takže člověku nezbyde nic jiného, než počkat. A držím pěsti 🙂

akankeo
5. čer 2015

A co zkusit netestovat a pockat jestli se ta mensturace opravdu zpozdi nebo ne? Testovani je zbytecny stres a kdyz to clovek vi od zacatku tak se pak stresuje i u gynekologa, protoze ten tehotenstvi nemuze hned potvrdit, pak se musi na odbery krve hcg, pak zas na UZ kde vacek jeste ani nemusi byt a pak zas az do nejakeho 7 tydne jestli tedy je srdicko nebo ne. Proc si neuzit toho napeti a misto toho X dni testovat a byt zklamana a zase testovat a zase zklamana atd.

jeeanetta
autor
5. čer 2015

@ajka04 Děkuji, aspoň někdo chápe mé testování, ale musím se přiznat, tes jsem si ještě neuděla a to mám mens. dostat za 4.

ajka04
8. čer 2015

@jeeanetta Tak obě víme, že to nemá cenu 🙂 Já taky netestovala a testovat nebudu, ale nutkání tam je, to jo 😀

bebe_84
19. čer 2015

@jeeanetta zkusila jsem test 5 dní před MS, jen proto, že jsem měla takovej divnej sen. Tenkrát jsem si říkala, že jsem praštěná a hrozně se u toho bavila. 😀 No... vyskočil duch, ale až po x minutách, hodila jsem test do koše a zopakovala, že jsem opravdu praštěná. Nedalo mi to, test jsem vylovila a druhý den testovala znovu, p rotože mi to vrtalo v hlavě. A roční duch teď spí v postýlce. 😀 Každopádně pořádný čárky byly asi až 14 dní po očekávané MS. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru