7 dnů opoždění, ale ovulační test pozitivní. Možné těhotenství?

stastnamaminka1410
14. zář 2021

Ahoj, maminky, snažilky...

Chci se zeptat, sice vím, že tady už to téma byla, jenže v různých rozmezích a různých odpovědích...

28.8. -1.9.2021 jsem měla periodu. Cyklus mám dlouhý 42 dní. Podle ovolacnich testu jsem měla ,, plodné období" 20.-26.9. (v ty dny tam byly dvě čárky, postupně blednoucí) samozřejmě jsme se snažili.

8.9. mi měla přijít další perioda, ale nepřišla. Jsem nafouknutá a strašně vlhká. Těhotenský test byl čtvrtý den opoždění byl negativní. Nicméně, nevím proč, jsem si udělala test ovulační. A na něm se mi skoro okamžitě objevily dvě čárky .oproti předchozím ovulacnim testům výrazně silné. Takže...možné těhotenství ? Dalsi ovu , nebo jak to mám chápat?
Možná vypadám jako magor, ale jsem malinko zmatená 🤣
Děkuji za Váš názor.

wladimira
14. zář 2021

@stastnamaminka1410 buď mas bordel v datumech ale jestli ti ms skončila 1.9 tak jsi teď období ovulace 😉

stastnamaminka1410
autor
14. zář 2021

@wladimira Právě že nemám bordel 🤣 hlídám si to a píšu, abych měla druhýho prcka

wladimira
14. zář 2021

@stastnamaminka1410 tak jak je možné když ti to skončilo 1.9 ze to mas zase 8.9 dostat ??? 🙈

lenkajan
14. zář 2021

@wladimira Myslím, že to mělo být 28.7. -1.8.2021 a 20.-26.8😉

stastnamaminka1410
autor
14. zář 2021

@wladimira 🤣 dobra otázka. Zapsala jsem si to do appky. Fázi, délku cyklu, délku Ms i datum a vyšlo tohle 😁 seru na to. Nějak to dopadne 😁

stastnamaminka1410
autor
14. zář 2021

@lenkajan jaaaj, sorry, máš pravdu 🤣🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru