26 dnů zpoždění, vyvolávačka a MS nikde

madla1980
13. srp 2015

Zdravím ve spolek, 18.6. jsem mela poslední MS (HA neberu uz od ledna 2012 - rok problémy, ale pak ok). Mám uz 26 dnu spozdení, poslední test jsem si delala 3.8., byl negativní, u dr. vyvolávacka 6.8. - na utz prý nic nevidí, zádná cysta nic...jsem týden po injekci a nic - stálé celodenní nevolnosti, coz ovsem procítám PMS - máte nekdo zkusenost, ze ani týden po injekci MS nikde a takový ohromný spozdení? Díky za radu...

bajunka
13. srp 2015

tak zkus ještě jednou těhu test, já šla na vyvolávačku a po týdnu nic, tak jsem si udělala test a bylo těhotná 🙂 ale jaké zpoždění netuším, protože jsem neměla MS skoro 2 roky skrz předchozí těhotenství a kojení

madla1980
autor
13. srp 2015

@bajunka, no ne ze bych si mimi neprála...ale ríkala jsem si, ze by dr.na utz neco videl...sla jsem po témer 20 denním spozdení - to jsem u mého prvního dítete uz mela dve cárky jak vysitý🙂 V nedeli jsem slaboulince zakrvácela, ale jen takový ranní "zblbnutí" a pak nic...no tak pockám jeste do pondelí a udelám test...nepredpokláda jsem, ze by to tehu prípadne mohlo být, tak me to uz nenapadlo...díky za tvou zkusenost🙂 hezký den

madla1980
autor
13. srp 2015

@bajunka jeste jedna vec...na utz mi dr. rekl, ze mám zvetsený vajecníky, ale ze to je asi normální...co si o tom mám myslet?? Mám dnes i sílene citlivý bradavky, který na dotek bolí ☹

bajunka
13. srp 2015

já bych fakt měla podezření na to těhotenství a asi bych si sehnala test ještě dřív než v pondělí( nevydržela bych čekat) pokud by byl negativní volala bych dr(to vlastně v obou případech) u těch vaječníků nevím... u mně vím, že dr taky těhu neviděla tak mi dala injekci,aby jsme se mohli začít snažit a přitom už se tam bobek uhnízďoval 🙂

madla1980
autor
13. srp 2015

@bajunka brala jsem pred dvouma mesíci Inofolic - cca 40 sácku...na doporucení dr....já radeji vydrzím az do toho pondelí, abych nebyla zklamaná - moc dekuju za podporu 🙂

scruffy
13. srp 2015

Stát se může cokoliv, já měla zpoždění dva měsíce🙂, testy negativní, tak jsem šla na vyvolávací injekci, na utz dr. taky nic neviděl, tak mi vzali krev a druhý den mi volal, že jsem těhotná a vše bylo ok.

madla1980
autor
13. srp 2015

@scruffy tak to je pekné🙂 ve své podstate by se dalo ríct, ze mám i príznaky podobné tehotenství, ale na druhou stranu jsou to príznaky srovnatelné s PMS a vzhledem k tomu, ze jsem spís realista, tak si myslím, ze MS nejak dorazí - ale ty bolavý bradavky neznám 😕 no, v pondelí uvidíme...a nebo do té doby MS prijde

scruffy
13. srp 2015

@madla1980 Tak uvidíte, ono to nějak dopadne, u mě to bylo tak, že první měsíc mi MS vynechala poprvé v životě, bylo to asi ze stresu, a pak mezitím jsem otěhotněla, takže nepřišla ani druhý měsíc.

schybolova
13. srp 2015

@madla1980 Mě doktorka nechala dělat test, koukala na utz vsechno negativni tak mi dala vyvolávačku (druhou, po první jsem to do 5 dnu dostala) po mesici jsem zjistila ze jsem tehotna (už jsem byla i v dobe kdy jsem byla u dr. vyzkousej jeste jeden test 😉

pampalin
14. srp 2015

@madla1980 Tak já bych počítala spíš s tím těhu. 🙂

nonnni
14. srp 2015

@madla1980 tak s opozdenou ovulaci bys klidne tehotna byt mohla, ale ja dostavam po vyvolavacce MS 13. az 14. den...opravdu na horni hranici.

petucelli
16. srp 2015

Ahoj,tak ja mam 6 dni zpoždění a testy negativní...par příznaků bych na sobě i pozorovala,ale je to lehce zaměnitelné s PMS ze.No a vcera i dnes rano jsem měla slabý naruzovely výtok a tak jsem myslela,ze uz se to rozjíždí a ono nic....Přemýšlím,ze zkusím zitra zajít na krev jako samoplatce nebo je lepsi jít na vyvolavacku?Muze byt HCg v krvi prokazatelne vyšší než v moci?
Madlo jak to u tebe vypadá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru