20. DC - bílkový hlen, bolest podbřišku - ovulace byla 11. DC

lucinka2707
1. srp 2017

11. DC jsem podle bolesti i testu mela ovu, nechraneny styk jsem mela 12. DC, takze pozde??? Jenze ted jsem 20. DC a mam bilkovy hlen a uz 4 dny me dost boli podbrisek. Tehu byt asi nemuzu, ze? 2 ovu v cyklu? 😲

petta12
1. srp 2017

Těhu být můžeš, ale nemusíš ... je možné otěhotnět i jeden den po ovu a o dvou ovu v cyklu jsem ještě neslyšela tak to nevim 🙂

lencak80
1. srp 2017

Muzes....jsem toho dukazem. Jsem si byla jista ze ovulace probehla. Mela jsem uz zvysenou teplotu a sup....uz to tam je. Kdyz to ma byt tak se to proste stane a muzeme planovat a neplanovat jak chceme. Byl to celkem sok....

lencak80
1. srp 2017

Jo a ja tedy mivam ovulaci az kolem 20 dne cyklu. Tak pokzd mas priznaky...a chces byt tehu tak nevahej a uzivej si sexu.

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@lencak80 uz neni prilezitost, mam porad prujem🙏 ach jo, kez by to vyslo! 😔 Par lidi to tak melo pred pozitivnim testem

oveckaluky
1. srp 2017

To vypadá, že se zadařilo 🙂 Držím pěsti 🙂

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky myslite? 😲

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Myslím, že jo 🙂 Takhle jsem to měla při minulém těhu - ale to jsme se nesnažili, a nechali tomu jen "volný průběh. V dubnu jsme se k "tomu" dostali jen jednou, 19. 4. - týden na to, 27. 4. jsem si na výletě dala malou Plzeň, a byla jsem jediná u stolu, kdo u ní cítil "divný ocas"...no, a za týden už jasné // 🙂 Takže příznaky taky už osm dní po sexu 😉 Teď je cítím taky (teď už se snažíme, potratila jsem v 10. tt) - ale snad ještě dřív, což je divný...první sex v tomhle cyklu minulé úterý, a už od pátka jsem "nafouknutá", svědí mi prsa, a včera mi po večeři ta sklenička piva zase přišla "divná" 🙂 Jen nevím přesně, jak to mám s ovulací, protože po té revizi je všechno nějak jinak, v podstatě ovulační bolesti jsem měla od pondělka a občas ty vaječníky cítím i teď...no jsem z toho zmatená jak Goro před Tokyem 😀

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky Tak doufam, ze ti to klapne! ;) Jenze prsa me zatim vubec neboli, pouze ten podbrisek, jinak vse mi chutna stejne. 😔 A obcas dloubne v podbrisku. Akorat se mi chce porad spat.

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Každá máme příznaky trochu jiné 😉 Jinak 20. DC jsem dneska taky, tak uvidíme - budu na tebe myslet 🙂 únava a podbřišek jsou celkem jasné symptomy 😉

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky dobre dekuji, i ja na tebe 😉 tak pak si napisem. Kdy budes testovat?

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Nevím, jak to vydržím, no...vím, že nemá cenu moc brzy. Ale dýl než do víkendu to asi nevydržím 😀

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Teď koukám, že i ty příznaky máme stejně dlouho, od 4. dne... 🙂

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky 🙂 no ja nevim, zkusim vydrzet do terminu MS tedy 10.8. ale stejne nevydrzim

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Já to do 10. 8. taky asi nedám 😀

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky ty jo, to je naaaaahoda. 🙂

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 To teda jo 🙂 A ještě k tomu jsem taky Lucie 😉

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky 😀👍 jsem zvedava, jestli nam to teda vyjde. Ikdyz ty mas vic tehu symptomu 😉

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 No, bylo by to krásné, ale radši tomu moc nevěřím...přece jen, je to první cyklus po revizi - resp. 2., první MS proběhla...

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky jo ahaaa🙏 tak drzim moc palce!!!

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Děkuju, i já Tobě 🙂

lencak80
2. srp 2017

@lucinka2707 take jsem mela prujem...ten den kdy jsem si pak udelala test a uz byl viditelne pozitivni

lucinka2707
autor
2. srp 2017

@lencak80 jenze dnes nic. Jen dnes trochu bolel podbrisek. Prsa stale nic, ale me vetsinou boli jen den pred MS. 😒 Myslim, ze to nevyslo. Kazdy mesic mivam tolik ,,priznaku tehu" nic z toho sice nebylo, ale tento mesic nic.

oveckaluky
3. srp 2017

@lucinka2707 Ještě neztrácej naději, to můžeme až příští čtvrtek - do té doby naději pořád máme 😘

lucinka2707
autor
3. srp 2017

@oveckaluky diky ❤a jak dnes? Ja mam jakousi divnou kovovohorkou pachut na jedne strane jazyka a rano me dost bolela prsa. Ted uz neboli. 😖

oveckaluky
3. srp 2017

@lucinka2707 Pořád stejný, občas mi píchne v prsou, občas nafuknuté břicho a co chvíli mě bolí v pravém podbřišku...no uvidíme za týden, no 😀 Každopádně půjdu k doktorovi - i když MS dorazí, protože ta pravá strana mě dost zneklidňuje...ale může to být tou revizí, no...

lucinka2707
autor
3. srp 2017

@oveckaluky to pichani v prsou bylo v noci, ale jen tak 10 min. Tobe to preju mnohem, mnohem vic!!!!💋 Zasouzis si to!!!! Snad to nebude nic vazneho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru