12. den - možnost těhotenství. Je šance?

leila7
20. říj 2024

Ahojky předevčírem jsem tady psala že jsem po iui dnes jsem 12 den a včera večer jsem zkousela růžový test z benu livsane viz foto rano mamatest viz foto a nyní jsem zkusila prý špatné pepino značku.myslite že je šance? Jsem asi blázen já vím ale tolik nervu určitě mě pochopíte.diky bolí mě levý podbřišek tam kde byla ovulace

squezy
20. říj 2024

@leila7 na te poslední fotce ducha vidi. Vydrž určitě ještě tak 2 dny

lencaa11
20. říj 2024

@leila7 sice na tom posledním něco je ale to je test o ničem je dosti nespolehliví ...udělala bych za par dní jiný test a to už by čárka měla bejt vidět když to bude tt

leila7
autor
20. říj 2024

@lencaa11 nespolehlivý ale asi by neudělal takovou čárku ne? zkusím zase rano zda sílí už by to mělo být hodně vidět.doufam že to vyšlo.moc si to přejeme.je tady ještě někdo po iui?

danca9257
20. říj 2024

Vidím na všech 🍀

lencaa11
20. říj 2024

@leila7 udělal nedávno tady byl takový test a nic a ostatní testy nic jeden test nic neřekne zítra už by čárka měla bejt jasnější 13-14 den už je znát že test bude silnější ☘️☘️

dashyyy
Včera ve 04:39

@leila7 já taky vidím čárku na všech 🙂, ten druhý vypadá silnější jednoznačně.. držím pěsti 🙂 jestli bude dnes zase silnější, tak to vypadá dobře

leila7
autor
Včera v 05:42

Dobre ráno udelala jsem opět pepino páč mi zbyl z krabičky.a čárka asi je no.Boli mi děsně prsa celou noc jsem nespala 🙈

dashyyy
Včera v 05:59

@leila7 třetí čárka za sebou je fakt nadějná 😉

lencaa11
Včera v 06:13

@leila7 teď už je vidět krásne čárka že je vidět testovala bych dal teď už by měla sílit ☘️

leila7
autor
Včera v 06:38

@lencaa11 děkuji snad bude vše ok.modlim se jen nevím kdy mám jít k dr? ještě nemám ani zpožděnou MŠ ta má přijít cca za 5 dní ještě zkusím nějaký testik a držet si palečky.🙂🫶

lencaa11
Včera v 07:08

@leila7 k lékaři bych si zavolala až bude test úplně poumzitivni a bude po datumu Ms teď je to na přírodě a tělu držím palce

leila7
autor
Včera v 07:16

Holky udělala jsem mamatest plastovy a na něm nic nevidím nechala jsem jo asi 20 vteřin v moči jestli to není tím a nebo těhotenství to nebude 😞😞

lusiana777
Včera v 07:37

@leila7 pořád mi to přijde strašně slabučké, ale něco se tam určitě děje. Stejně ti teď nezbývá nic jiného než čekat, buď to vyjde a nebo z toho bude jen biochemické.. A oni ti neřekli, že máš přijít 14 dní po IUI na krev? Držím pěsti, ať to dopadne dobře. Dej určitě vědět 😉❤️🍀

leila7
autor
Včera v 07:41

@lusiana777 neřekli jen napsali že si mám udělat test jinak nic asi s tím počítají že mít miminko nebudeme

lencaa11
Včera v 08:29

@leila7 udělala bych ještě test a uvidite dělala bych stejnou značku a dala je k sobě 14 dní dni už by test měl bejt pozitivni

lusiana777
Včera v 09:01

@leila7 to je přeci hloupost, jak by si to mohli myslet. A kde jsi byla na IUI? A i tak, být tebou, tak bych tam prostě zavolala, že máš slabě pozitivní tt a že by jsi chtěla vzít krev na HCG, ať alespoň víš na čem jsi, protože já vím, že tohle je na psychiku fakt náročné a vím, že se to nám všem lehko říká, nemysli na to, buď v klidu, nějak to dopadne.. Třeba by ti to trošku pomohlo 😉

vlasta1981
Včera v 09:29

@leila7 pěkně zesílil ❤️

leila7
autor
Včera v 17:49

@lencaa11 odpoledne jsem udělala mamatest na něm krásný duch a teď jsem udelala ještě intime z drogerie a na něm nic takže fakt nevím.myslim že z toho asi nic nebude.ach jo nevím co dělat dnes jsem 13 dni po iui

lencaa11
Včera v 17:51

@leila7 máte foto testu ?

leila7
autor
Včera v 18:15

@lencaa11 ano mám mamatest z odpoledne čárka nabehla skoro hned pokud jí někdo vidí😉🫤

lencaa11
Včera v 18:22

@leila7 no na 13 den nic moc tam není zašla bych zítra na krev

leila7
autor
Včera v 19:08

@lencaa11 😞😢😥

ada22
Včera v 19:15

Odpoledne může být moč naředěná. Testovala bych ráno a stejným testem. Doktorovi bych volala, když Ms nedorazí nebo až budeš mít tu tučnou testovací čárku.

tynuska77
Včera ve 22:23

@leila7 mě Pepino ukázal těhotenství jako první.. ostatní byli negativní. A teď mám doma rocniho rošťáka 😊

klpoiu
Dnes v 05:19

Ach jo, proč si to proboha delas? Tim ze testujes desetkrat za den stejne nic nezmenis. Bud je nebo ne. Kupuj si v prvni řadě jen jeden druh testu. Kazdy test je jiny. Jeden ukáže ted,druhy az za par dnu. Proto pouze jedna znacka. Kdyz by duch na mamatestu byl z těhotenství, tak za dva dny uz by byla carka mnohem výraznější. Dodrzuj dobu necurat, ma to svuj duvod, proto testuj rano. Zbytecne si ublizujes.

leila7
autor
Dnes v 05:36

@lencaa11
@tynuska77 ahoj holky určitě skočím na krev za chvíli zkusila jsem testovat viz fotky zkusila jsem schválně 2 abych videla popr rozdíl u pepina se stále drží hezký duch bych řekla ale Asi už by to mělo být více.ach jo😞 myslím že z toho nic nebude.proc ale na těch testech mám duchy..

leila7
autor
Dnes v 06:02

@klpoiu ahoj protože 9 let se snažíme a stále pořád nic ani doktoři nám nepomůžou nejde to tlačí nám věk manžel má špatné spermio a prostě synovi chceme dát sourozence.to chci po světě toho tolik?ten kdo zažívá pochopí...

lencaa11
Dnes v 06:39

@leila7 tak na 9 let už bys te měli bejt dávno v CAR a IUI bych řekla že zrovna nepomůže je to něco jako lepsi styk testy jsou hodně slabé

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru